This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bergschenhoek/huis-vierlinghweg-55/44551104/

Vierlinghweg 552661 TM BergschenhoekOosteindsche Ackers
€ 800,000 k.k.
Eye-catcherFraaie 2/1 kapwoning met 3 slaapkamers, 1 werkkamer en een garage.
Description
Wat een fantastisch huis! Deze stijlvolle 2/1 kapwoning heeft een prachtige keuken, ruime living, 2 badkamers en een trendy veranda. Dit is de plek waar denken en doen stopt en genieten en ontspannen het overneemt. Welkom aan Vierlinghweg 55 te Bergschenhoek. Interesse in deze schitterende, tot in de puntjes verzorgde en gunstig gelegen 2/1 kapwoning? Dan nodigen wij u van harte uit om de woning geheel vrijblijvend te komen bezichtigen.
Indeling:
Begane grond: Entree met een modern toilet. De zorgvuldige afstemming van de gebruikte materialen en kleuren, de prettige lichtinval alsmede het fraaie zicht op de tuin, maakt dat u zich direct thuis voelt bij het betreden van de living. De living is afgewerkt met een gashaard, glad gestuukt plafond en een extra dakvenster en heeft toegang tot de zonnige achtertuin waar het volop genieten is. De moderne luxe open keuken heeft een kookeiland en diverse inbouwapparatuur te weten: Bora inductiekookplaat met afzuiging, Quooker, vaatwasser, koelkast, heteluchtoven en een wijnklimaatkast. “Het geheel” is afgewerkt met een fraaie plavuizen vloer met vloerverwarming.
1e Verdieping: Overloop met toegang tot de twee (oorspronkelijk 3) keurig afgewerkte slaapkamers van respectievelijk ca. (515 x 298/406 cm.) en (515 x 327 cm.) beide met een vaste kastenwand en een fraaie parketvloer. De moderne badkamer (2018) beschikt over een wandcloset, breed wastafelmeubel, designradiator, ligbad en een douchecabine.
2e Verdieping: Overloop met een praktische werk/studeerplek. Schitterende afgewerkte Master Bedroom van ca.
(284 x 393 cm.) met een walk-in-closet en met een moderne aangrenzende badkamer welke is voorzien van een wandcloset, breed wastafelmeubel, designradiator, inloopdouche en een comfortabele vloerverwarming.
3e Verdieping: Bergzolder met de Cv-ketel te bereiken via een vlizotrap.
Diversen:
-Straat wordt alleen gebruikt voor bestemmingsverkeer;
-Garage van ca. (306 x 554 cm.) welke thans in gebruik is als berging en waskamer;
-Woning is gerenoveerd in december 2017 - januari 2018;
-Ramen op de 1e en 2e verdieping zijn geheel voorzien van shutters;
-Fraai aangelegde achtertuin (voorjaar 2021 opgeknapt met nieuwe beplanting en verlichting) met overkapping met heaters;
-De woning is voorzien van 12 zonnepanelen en een eigen oprit met parkeergelegenheid;
-Kozijnen en de beplating zijn in 2025 geschilderd;
-Achtertuin gelegen op het zuidwesten;
-Oplevering: in overleg maar kan eventueel snel.
Deze woning heeft een eigen unieke woningwebsite. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
Move.nl Dossier
Wanneer u bij ons een bezichtiging heeft ingepland, krijgt u toegang tot het Move.nl bezichtigingsdossier van de woning.
Biedlogboek
Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kunt u per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw MOVE-account. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming.
Toelichtingsclausule BBMI/NEN2580
De meetinstructie is gebaseerd op de BBMI/NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden:
er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail
of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Bovenstaande tekst is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend. De tekst is uitsluitend bedoeld om een goede indruk van het object te geven.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 800,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,878
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 164 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Plot size
- 230 m²
- Volume in cubic meters
- 596 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, 2 toilets, 2 washstands, walk-in shower, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline II HRC25 AP CW6 ( combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- BERGSCHENHOEK A 5798
- Cadastral map
- Area
- 230 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 77 m² (9.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda