This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/berkel-enschot/huis-corellisingel-8/89456755/

Corellisingel 85056 AR Berkel-EnschotEnschot Oost
€ 1,575,000 k.k.
Eye-catcherWonen op niveau: ruimte, rust en luxe op een perceel van 2.577 m²
Description
Achter een elegante elektrische poort ontvouwt zich een woning die direct indruk maakt. Te midden van het groen ligt een moderne, strak afgewerkte villa – een huis dat niet alleen uitnodigt tot thuiskomen, maar ook tot echt leven. Op een royaal perceel van 2.577 m² vind je hier rust, ruimte en luxe in perfecte balans.
De brede oprit leidt naar een inpandige garage en een carport, en zodra je de voordeur opent, merk je het meteen: dit huis is met zorg en visie ontworpen. De woonkamer is licht, ruim en open, met grote raampartijen die zicht bieden op de fraai aangelegde tuin. De aansluitende keuken is een waar pronkstuk: maatwerk, hoogwaardige materialen en een stijlvolle afwerking zorgen voor een plek waar koken en samenzijn vanzelf gaan.
Naast de leefruimte vind je een aparte kamer die ideaal is voor de kinderen om te spelen, maar ook moeiteloos dienst kan doen als thuisbioscoop of game room. Verderop in de woning is er nog een afgesloten kantoorruimte, ideaal voor wie regelmatig thuiswerkt.
Met zes volwaardige slaapkamers en twee comfortabele badkamers is de woning klaar voor een groot gezin, logerende familie of het combineren van wonen en zorg. Iedere kamer is met aandacht ingericht, en de afwerking is door het hele huis modern en stijlvol.
Een bijzonder pluspunt van deze woning is de volledige onderkeldering. Met een oppervlakte van circa. 165 m² biedt deze ruimte volop potentie. Of je nu droomt van een fitnessruimte, wellness, thuisbioscoop of wijnkelder: de kelder is nog vrij in te richten en vormt een waardevolle uitbreiding van de leefruimte.
Buiten is het minstens zo indrukwekkend. Een groot zwembad, een stijlvol poolhouse, en een ruime overkapping maken deze tuin tot een plek waar elk seizoen iets te beleven valt. Zon, schaduw, rust of gezelligheid – het is allemaal binnen handbereik.
En dan is er ook nog het duurzame karakter van deze woning. Met energielabel A, 44 zonnepanelen en goede isolatie woon je hier niet alleen stijlvol, maar ook toekomstgericht.
De villa ligt op steenworp afstand van het dorpscentrum, waardoor winkels, scholen en voorzieningen binnen handbereik zijn. Tegelijk geniet je hier van privacy, rust en ruimte. Een zeldzame combinatie, die je pas echt voelt wanneer je door deze woning loopt.
Kelder (beton)
ca. 165 m² met cementvloer, stucwerk wanden en beton plafond ingedeeld in diverse ruimtes en opstelling c.v. installatie Nefit, bouwjaar 2010 en warmtepomp.
Begane grond (beton)
Hal
ca. 20 m² met pvc-vloer, behangwanden, stucwerk plafond en voorzien van garderobe inbouwkast
meterkast met 28 groepen, 4 aardlekschakelaars en 3 fase aansluiting
toiletruimte gedeeltelijk betegelde wanden met zwevend toilet en toiletmeubel met fontein.
Woonkamer
ca. 45,5 m² met pvc-vloer, stucwerk wanden en –plafond en voorzien van dichte gashaard, maatwerk inbouwkasten en tuindeuren met toegang tot het overdekte terras met uitzicht op het zwembad.
Woonkeuken
ca. 18,5 m² met pvc-vloer, stucwerk wanden en –plafond en luxe rechte keukenopstelling met kookeiland voorzien van natuursteen aanrechtblad, 4-pits inductiekookplaat met ingebouwde afzuigkap (Bora), spoelbak met kokend waterkraan en zeeppompje, warmhoudlades, combi-oven, combimagnetron en vaatwasser. Tevens is de keuken voorzien van een bargedeelte met ruimte voor vier krukken.
Bijkeuken (in verlengde van woonkeuken)
ca. 14,5 m² met pvc-vloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van ensuite-deuren met toegang tot de eetkamer en maatwerkkastenwand in lijn met de keuken voorzien van twee wijnklimaatkoelkasten en deur met toegang tot de tuin en inpandig bereikbare garage.
Eetkamer
ca. 23,5 m² met pvc-vloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van ensuite kasten en schuifdeuren en een screen.
Kantoor
ca. 7 m² met pvc-vloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van inbouwkastenwand en een screen.
1e Verdieping (beton)
Overloop
ca. 18 m² met plankenvloer, stucwerk wanden en -plafond voorzien van een inbouwkast en met toegang tot 4 slaapkamers, 2 badkamers en een wasruimte.
Slaapkamer 1
ca. 15 m² met plankenvloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van een inbouwkast, airco (koelen en verwarmen) en een dakkapel.
Slaapkamer 2
ca. 27,5 m² met plankenvloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van een inbouwkast en een airco (koelen en verwarmen).
Luxe badkamer 1
ca. 15 m² met tegelvloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk en gedeeltelijk betegelde wanden, stucwerk plafond met inbouwspots en voorzien van een inloopdouche met thermostatische inbouwkraan, ligbad met thermostatische inbouwkraan, wastafelmeubel met 2 inbouwkranen, zwevend toilet, ingebouwde radio en dakkapel.
Slaapkamer 3
ca. 8 m² met plankenvloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van een inbouwkast en dakkapel.
Berging / wasruimte
ca. 6 m² met plankenvloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van een inbouwkast, wastafel en aansluiting witgoed.
Slaapkamer 4
ca. 24 m² met plankenvloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van airco (koelen en verwarmen).
Luxe Badkamer 2
ca. 10 m² met tegelvloer voorzien van vloerverwarming, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van een inloopdouche met thermostatische kraan, ligbad met thermostatische kraan, wastafelmeubel met 2 kranen, zwevend toilet en radio.
2e Verdieping (hout)
Via vaste trap te bereiken.
Voorzolder
ca. 16 m² met laminaat vloer, stucwerk wanden en -plafond.
Slaapkamer 5
ca. 16 m² met laminaat vloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van airco (koelen en verwarmen) en een dakraam.
Slaapkamer 6
ca. 15 m² met laminaat vloer, stucwerk wanden en -plafond en voorzien van airco (koelen en verwarmen) en een dakraam.
Buiten
Tuin
Fraai gelegen tuin rondom de woning en voorzien van tuinverlichting, tuinstopcontacten, buitenkraan, verwarmd zwembad, poolhouse met toilet, berging, carport en royale oprit met elektrische poort.
Zwembad (zoutwater bad) met elektrische afsluitbaar dek.
Overdekt terras
ca. 25 m² gelegen op het noordoosten en voorzien van verlichting en een heater en direct toegang tot de woonkamer.
Carport
ca. 30 m² direct gelegen naast de inpandige garage
Garage
ca. 34,5 m² voorzien van elektriciteit, water, verwarming, zwembadinstallatie, grote vliering, inpandig bereikbaar en automatisch bedienbare sectionaaldeur.
Oprit
Biedt plaats voor meerdere auto’s.
Algemeen
Bouwjaar
ca. 1971.
Inhoud
woonhuis ca. 1.768 m³.
Woonoppervlakte
ca. 319 m².
Overige inpandige ruimte
ca. 201 m².
Gebouwgebonden buitenruimte
ca. 25 m².
Externe bergruimte
ca. 16 m².
Perceeloppervlakte
ca. 2.577 m².
Isolatie
- de woning is geheel voorzien van dubbele beglazing.
Overig
- de woning is voorzien van 44 zonnepanelen
- een asbestclausule wordt standaard opgenomen in de koopovereenkomst bij iedere woning met een bouwjaar voor 1993
- een ouderdomsclausule wordt standaard opgenomen in de koopovereenkomst bij iedere woning ouder dan 25 jaar.
Energielabel
A.
Aanvaarding
in overleg.
Vraagprijs
€ 1.575.000 k.k.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,937
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Combination roof covered with slate
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 319 m²
- Other space inside the building
- 201 m²
- Exterior space attached to the building
- 25 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 2,577 m²
- Volume in cubic meters
- 1,768 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, 2 walk-in showers, 2 baths, 2 toilets, underfloor heating, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, solar panels, and swimming pool
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- BERKEL A 3300
- Cadastral map
- Area
- 2,577 m²
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda