Pieter Bruegellaan 395056 CB Berkel-EnschotEikenbosch
€ 419,500 k.k.
Description
Pieter Bruegellaan 39 – Berkel-Enschot
Gelegen in een rustige, groene en kindvriendelijke woonomgeving van Berkel-Enschot bevindt zich deze ruime tussenwoning met garagebox (optioneel), gelegen op een fraai perceel van maar liefst 203 m². Een woning met volop potentie voor wie op zoek is naar ruimte, een fijne ligging én de mogelijkheid om een huis volledig naar eigen smaak te moderniseren. Parkeren is mogelijk op een aan te leggen inrit aan de voorzijde van de woning.
De woning beschikt over een woonoppervlak van circa 135 m², vier slaapkamers op de eerste verdieping en een ruime zolderverdieping met extra kamer en bergruimte. Dankzij de serre aan de achterzijde is er extra leefruimte op de begane grond. Op loopafstand bevinden zich diverse speelveldjes, de basisschool en het dorpscentrum van Berkel-Enschot met winkels en horeca.
Het betreft een woning met een goede basis, maar waar veel moet worden aangepakt. Dit maakt het een uitstekende kans voor wie een huis naar eigen inzicht wil verbouwen op een aantrekkelijke en royale locatie in het dorp.
Indeling
Begane grond
Entree met garderobe, meterkast, trapopgang en toiletruimte. Vanuit de hal toegang tot de ruime woonkamer met grote raampartijen aan de voorzijde. De woonkamer loopt door richting de eethoek en serre, waardoor een lichte en royale leefruimte ontstaat.
De voormalige keuken bevond zich aan de achterzijde en kijkt uit op de tuin. Aansluitend is er een praktische berging/bijkeuken met aansluiting voor wasapparatuur.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot vier slaapkamers, waarvan één met toegang tot het balkon aan de voorzijde. De badkamer is centraal gelegen en voorzien van ligbad, toilet en wastafel. Alle plafonds zijn recent vervangen.
Tweede verdieping (zolder)
Via een vaste trap bereikbaar. De zolderverdieping biedt volop mogelijkheden en beschikt over extra bergruimte en de opstelplaats voor de cv-installatie.
Recent v.v. een dakraam waardoor dit een volwaardige slaapkamer met voorzolder is geworden..
Tuin
De woning beschikt over een diepe achtertuin, gelegen op het noorden, maar dankzij de vrije ligging aan de westzijde geniet je hier het grootste deel van de dag van de zon. De tuin biedt volop mogelijkheden voor het creëren van meerdere zitplekken, speelruimte of een fraaie tuinindeling.
Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging, ideaal voor opslag, hobby of het stallen van fietsen en motor. Ook de ruime voortuin draagt bij aan de prettige, groene uitstraling en biedt extra privacy ten opzichte van de straat.
Garagebox
De woning beschikt over een separate garagebox op korte loopafstand. Tegen meerprijs in overleg.
Bijzonderheden;
Perceeloppervlak 203 m²
Woonoppervlak circa 135 m² (100m2 gebruik oppervlak wonen, 35m2 overige inpandige ruimten zolder en serre)
Vier slaapkamers en ruime zolder met mogelijkheid voor extra kamer
Diepe achtertuin op het noorden, met vrije ligging aan de westzijde en volop zon
Ruime voortuin met groene uitstraling en mogelijkheid tot (dubbele) inrit
Gelegen in een autoluwe, groene en kindvriendelijke omgeving
Op loopafstand van basisschool, speelveldjes en dorpsvoorzieningen
Goede basis, maar modernisering noodzakelijk (er is reeds begonnen met de renovatie)
Energielabel D
Niet- zelfbewoningsclausule en ouderdomsclausule van toepassing
Koper kan desgewenst een bouwkundige keuring laten uitvoeren
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,107
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 35 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 203 m²
- Volume in cubic meters
- 472 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
Cadastral data
- BERKEL A 2979
- Cadastral map
- Area
- 203 m²
- Public parking
© 2001-2026 funda