This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/biddinghuizen/huis-jamboreelaan-24/44652486/

Hoge plafonds, speelse vormen en een tuin op het westen
Description
Een verrassend ruime 2-onder-1-kapwoning met vier grote slaapkamers en vrij uitzicht over openbaar groen. Je beschikt over een aangebouwde garage, een oprit voor meerdere auto’s en een achtertuin op het westen. De woning ligt aan een straat met uitsluitend bestemmingsverkeer, met uitvalswegen dichtbij.
Aan de Jamboreelaan 24 in Biddinghuizen woon je in een huis met een eigen karakter. De speelse vormgeving, de royale leefruimte en de hoge plafonds op de tweede verdieping maken deze woning allesbehalve standaard. Met volop plek om samen te komen én je even terug te trekken, vindt iedereen hier zijn eigen fijne plek.
Indeling:
Begane grond:
Stap de woning binnen in de hal met de meterkast met 3-fasenaansluiting, de gerenoveerde trapopgang en de toiletruimte. De toiletruimte is voorzien van een staand toilet en een fonteintje. De glasblokken geven het toilet een speels accent en laten licht binnen. De granieten vloer met vloerverwarming loopt vanuit de hal door in de woonkamer.
De woonkamer biedt volop plaats voor een royale zithoek en een grote eettafel. Aan de voorzijde kijk je vrij uit over het openbare groen. De spachtelputz wandafwerking en de granieten vloer vormen een verzorgde basis voor je eigen inrichting. Onder de trap vind je praktische bergruimte en aan de achterzijde geeft een deur toegang tot de tuin.
De open keuken bestaat uit twee rechte opstellingen in een tijdloze kleurstelling, afgewerkt met een granieten werkblad en achterwand. Aan de ene zijde bevinden zich de koel-/vriescombinatie en combimagnetron. De andere opstelling biedt plaats aan de inductiekookplaat, afzuiging, vaatwasser en Quooker. Zo heb je tijdens het koken alles binnen handbereik.
De aangebouwde garage is voorzien van elektra, een elektrische kanteldeur aan de voorzijde en een loopdeur aan de achterzijde. Een fijne ruimte voor fietsen, gereedschap of je hobbyspullen.
1e verdieping:
Via de gerenoveerde trap bereik je de ruime overloop, die toegang geeft tot drie royale slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers bieden voldoende plek voor een bed, kasten en bijvoorbeeld een bureau. De grootste kamer ligt aan de voorzijde en beschikt over een trapkast en biedt uitzicht over het groen. Een van de slaapkamers aan de achterzijde is voorzien van een hor en een elektrisch rolluik.
De moderne badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd met een ruime inloopdouche met hand- en regendouche en een nis voor je verzorgingsproducten. Verder tref je een dubbele wastafel met meubel en spiegel, een zwevend tweede toilet en een designradiator. De glasblokken komen ook hier terug en de schuin geplaatste wand tussen de badkamer en slaapkamer geeft de indeling een speels karakter.
De gehele verdiepingsvloer is afgewerkt met klik-pvc.
2e verdieping:
Een vaste, eveneens gerenoveerde trap brengt je naar de tweede verdieping. Op de voorzolder bevinden zich de vernieuwde mechanische ventilatie-unit, de cv-ketel uit 2025 en de opstelling voor de wasmachine en droger. Het hoge plafond geeft deze ruimte een open karakter.
Aansluitend ligt de vierde slaapkamer, waar het hoge plafond en het vrije uitzicht opnieuw opvallen. Een mooie kamer om te slapen, maar ook goed te gebruiken als werk- of hobbyruimte. Ook deze verdieping is voorzien van klik-pvc.
Tuin:
De achtertuin ligt op het westen, waardoor je hier van de middag- en avondzon kunt genieten. De bestrating biedt volop mogelijkheden voor een eettafel en een loungeplek. Zoek je liever de schaduw op, dan biedt het elektrische zonnescherm over de volle breedte van de woning uitkomst.
De tuin is rondom voorzien van houtbetonschuttingen. Langs de garage loopt een brede doorgang, met ruimte om de containers uit het zicht te plaatsen. Tegen de woning staat bovendien een kleine stalen berging voor extra opslag.
Let op: genoemde prijs betreft een ‘bieden vanaf prijs’.
Bijzonderheden:
• Energielabel: B
• Ruime oprit voor meerdere auto’s en een aangebouwde garage
• Vrij uitzicht over openbaar groen
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2026
• Zinken goten vernieuwd in 2025
• Cv-ketel uit 2025
• Aanvaarding: in overleg
• Verkopende makelaar: De Makelaars van 5VOOR12 of neem je eigen NVM-aankoopmakelaar mee!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 429,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,279
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 294 m²
- Volume in cubic meters
- 537 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline II CW5 (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN E 1588
- Cadastral map
- Area
- 294 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 85 m² (11.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Outside plastic storage cabinet
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda