This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bilthoven/huis-1e-brandenburgerweg-143/43366991/

Description
Karakteristieke jaren ’30 twee-onder-een-kap villa met een royale, lichte woonkamer met open haard, vijf slaapkamers, een vrijstaande garage en een zonnige tuin op het westen met terras, een gazon en een kas. Een ideale woning voor het hele gezin!
Het dorpscentrum van Bilthoven en het treinstation liggen op korte afstand, met Utrecht Centraal op slechts zo’n 10 minuten reizen. Bilthoven biedt uitstekende onderwijsvoorzieningen voor basis- en middelbaar onderwijs, een tennisclub, zwembad Brandenburg, een fitnesscentrum, de Biltse Duinen, uitgestrekte wandelbossen en twee golfbanen in de nabije omgeving.
Woonoppervlakte: 169 m² Perceeloppervlakte: 417 m²
BEGANE GROND: Ruime entree, hal met met trapopgang en toegang tot het toilet met fontein, een stahoge, droge kelder, keuken en een gezellige woonkamer. De royale woonkamer van 36 m² ontvangt volop daglicht dankzij ramen aan drie zijden en beschikt over een open haard, een fraaie parketvloer en openslaande deuren naar de tuin. De dichte keuken is voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en een aparte vriezer. Ook de aansluiting voor de wasmachine bevindt zich hier. In de praktische kelder van ruim 8 m² is voldoende ruimte voor opslag.
1E VERDIEPING: Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers en een badkamer. Vanuit de twee grote slaapkamers is het balkon bereikbaar. Aan de achterzijde bevindt zich de derde, kleinere slaapkamer. De badkamer is uitgerust met een comfortabele inloopdouche, een royale wastafel en een handdoekradiator. Het toilet is separaat en toegankelijk vanaf de overloop.
2e VERDIEPING: Via een vaste trap komt u op de overloop van de tweede etage met twee slaapkamers, een berging en een open zoldergedeelte met CV-opstelling.
3E VERDIEPING: Heel fijn is dat de 3e verdieping ook via een vaste trap bereikbaar is. Deze ruimte is nu open en door de nokhoogte van ruim 3 meter is het mogelijk hier nog twee extra slaapkamers te maken.
TUIN: De tuin is ruim 18 meter diep en biedt, naast een heerlijk terras, volop ruimte voor een royaal gazon en groene borders. De stenen garage is volledig in stijl met de woning gebouwd en voorzien van een charmant puntdak, grote deuren aan de voorzijde en ramen aan de tuinzijde. Achterin de tuin staat een kas waarin u uw eigen groentes en kruiden kunt kweken.
Bijzonderheden:
- Energielabel C
- Bouwjaar 1935
- 23 zonnepanelen op de zuidzijde van het dak
- CV-ketel uit 2021
- 5 slaapkamers en mogelijkheid voor 7 slaapkamers
- Kas in de achtertuin
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,296
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Other space inside the building
- 29 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 23 m²
- Plot size
- 417 m²
- Volume in cubic meters
- 660 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- Solar boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- DE BILT F 766
- Cadastral map
- Area
- 417 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 227 m² (21.41 metre deep and 10.58 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
- Insulation
- Partly double glazed and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda