This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bilthoven/huis-lassuslaan-58/44456909/

Description
In deze heerlijke villawijk, omgeven door rust, volwassen groen en karaktervolle villa’s, ligt deze degelijk gebouwde vrijstaande villa uit 1955 op een uitzonderlijk perceel van ruim 2.500 m², perfect gesitueerd op het zonnige zuidwesten.
De villa beschikt over een netto woonoppervlak van meer dan 190m² en biedt dankzij het royale perceel en het vigerende bestemmingsplan uitstekende mogelijkheden voor uitbreiding, herontwikkeling of modernisering. Met een indrukwekkende frontbreedte van circa 40 meter en een bestemming Wonen-4 met een minimale zijdelingse afstand van 7,5 meter, biedt het perceel een zeldzame combinatie van privacy, allure en bouwmogelijkheden. Hierdoor bestaat de mogelijkheid om de bestaande villa aanzienlijk uit te breiden of desgewenst een nieuwe royale villa te realiseren, geheel passend binnen het hoogwaardige villakarakter van de omgeving.
De woning kenmerkt zich door haar solide bouwkwaliteit, speelse indeling en prettige lichtinval. Op de begane grond bevinden zich onder meer een royale woonkamer met eetkamer, een separate keuken, diverse praktische bij ruimten en een ruime hal. De verdiepingen bieden meerdere slaapkamers, badkamers en volop bergruimte, waardoor de woning uitstekend geschikt is voor gezinnen, gastenverblijf of werken aan huis.
De fraai aangelegde tuin rondom vormt een oase van rust en privacy. Dankzij de ideale ligging op het zuidwesten geniet u hier optimaal van zon en groen, terwijl de royale maatvoering van het perceel een zeldzaam gevoel van vrijheid creëert.
Gelegen in een rustige, groene en kindvriendelijke woonomgeving nabij bossen, wandelgebieden, sportverenigingen, uitstekende scholen en het centrum van Bilthoven met NS-station. Ook de bereikbaarheid richting Utrecht, Amersfoort en de uitvalswegen is uitstekend.
Een unieke kans om een royale vrijstaande villa met uitzonderlijk potentieel te verwerven op een van de mooiste locaties van Bilthoven.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,895,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 9,921
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 191 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 2,518 m²
- Volume in cubic meters
- 744 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, and 2 toilets
- Number of stories
- 3 stories and a basement
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- DE BILT E 2645
- Cadastral map
- Area
- 2,518 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Parking on private property
© 2001-2026 funda