This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bilthoven/huis-paltzerweg-42-a/44456397/

Description
Deze charmante jaren ’30 hoekwoning, onderdeel van een drie-onder-één-kap, staat op een ruim perceel van 410 m2. Met een woonoppervlak van 146 m2 biedt dit mooie familiehuis volop mogelijkheden er jouw nieuwe thuis van te maken. De ruime woonkamer is licht en heeft openslaande deuren naar de tuin. Op de verdiepingen vind je vijf slaapkamers, ideaal voor een gezin en geschikt om wonen en thuis werken te kunnen combineren.
De zonnige tuin op het zuiden is een heerlijke plek om te ontspannen. Met een vrijstaande garage, houten berging en een ruime oprit met plek voor meerdere auto’s. De woning is altijd met zorg onderhouden en vormt een goede basis om geheel naar eigen smaak en wens te moderniseren en te verduurzamen.
De woning ligt aan een fietsstraat waar de auto te gast is, op ca 5 minuten fietsen van de dorpse voorzieningen van Bilthoven. Een ruim aanbod aan winkels, leuke horecagelegenheden, sportverenigingen en NS-stations liggen om de hoek. Met de trein ben je in 10 minuten in Utrecht of Amersfoort. En je woont hier bovendien in een groene, bosrijke omgeving met onder andere het Okkersbos (Utrechts Landschap) op loopafstand.
Een bijzonder prettige plek om te wonen!
Indeling
Begane grond
Overdekte entree aan de zijgevel, hal met garderobe, meterkast, deur naar kelder met stahoogte, wc met fontein, woonkamer met houten vloer, zitkamer aan voorzijde met haard, voormalige ensuite naar de achterkamer met openslaande deuren naar de tuin. Vanuit de hal is de keuken bereikbaar met een deur naar de tuin.
Eerste verdieping
Overloop, badkamer met douche, wc, bidet en wastafel. Slaapkamer voorzijde met wastafel en openslaande deuren naar loggia. Slaapkamer achterzijde met vaste kastenwand, wastafel, airco en openslaande deuren naar balkon. Slaap/werkkamer met wastafel.
Tweede verdieping
Overloop met CV-ketel en bergruimte, slaapkamer voorzijde met kleine dakkapel, slaapkamer achterzijde met dakraam.
Bijzonderheden
• Charmante woning met een woonoppervlak van 146 m2 op een perceel van 410 m2
• Grote slaapkamer met ruim balkon aan achterzijde
• Slaapkamer met loggia aan voorzijde
• Energielabel D
• 9 zonnepanelen (2023)
• Kelder van ca 9m2 met hoogte van 1.75m
• Zonnige achtertuin op het zuiden met veel groen en leuke zithoekjes
• Oprit met plek voor meerdere auto’s
• Vrijstaande garage met dubbele deur
• Houten berging achterin de tuin
• Schilderwerk buiten uitgevoerd in 2023
• Ouderdomsclausule van toepassing
Kenmerken
• Woonoppervlakte: ca 146 m2
• Perceeloppervlakte: 410 m2
• Inhoud woning: 528 m3
• Bouwjaar: 1929
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 929,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,363
- Year of construction
- 1929
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 410 m²
- Volume in cubic meters
- 528 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, flue, and solar panels
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- DE BILT E 3030
- Cadastral map
- Area
- 410 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 143 m² (15.00 metre deep and 9.50 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking