This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/blaricum/huis-bart-van-der-lecklaan-11/43188222/

Bart van der Lecklaan 111261 ZT BlaricumBlaricummermeent
€ 1,049,000 k.k.
Eye-catcherRoyale rietgedekte helft van dubbele villa met inpandige garage
Description
Royale rietgedekte helft van dubbele villa met inpandige garage en achtertuin gelegen op het Zuiden. Dit alles op een ruime kavel van 340 m² in de populaire nieuwbouwwijk Blaricummermeent, met ruime eigen oprit met laadpaal.
De gezinsvilla valt direct op door de fraaie vormgeving met rieten kap. De woning is voorzien van een duurzaam energie systeem dat zowel verwarmt als koelt en per kamer te regelen is. De woning biedt extra mogelijkheden door de inpandige garage bij de woning te betrekken als woonruimte voor bijvoorbeeld kantoor, praktijkruimte of zelfs slapen op de begane grond. Hierdoor zal een royaal woonoppervlak van ca. 185 m² ontstaan.
De woning is gelegen in een fijne woonomgeving aan een rustige straat.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Ruim binnenkomen in de royale hal met garderobe, toilet, meterkast en toegang naar ruime garage.
De woonkeuken is gelegen aan de voorzijde. Zeer fraai zijn de ramen vanaf de vloer, wat zorgt voor een mooie lichtinval. De keuken is uiteraard voorzien van inbouwapparatuur zoals een combioven, stoomoven, inductiekookplaat, vaatwasser en kokend water kraan.
De heerlijk lichte woonkamer met sfeervolle houthaard is gelegen aan de achterzijde van de woning. Van hieruit is er toegang naar de zonnige achtertuin.
Trapkast/berging met warmtepomp.
De garage is inpandig bereikbaar vanuit de hal. Het is eventueel mogelijk om, indien gewenst (na eventueel benodigde vergunning), deze te gebruiken als bijvoorbeeld slaapkamer op de begane grond, kantoor of speelkamer.
De gehele begane grondvloer is voorzien van een eiken houten vloer met vloerverwarming en vloerkoeling.
Eerste verdieping:
Overloop met separaat toilet. Op deze verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De moderne badkamer is uitgerust met een fraai ligbad, inloopdouche en wastafel.
De eerste verdieping is voorzien van een eiken houten vloer met vloerverwarming en vloerkoeling.
Tweede verdieping:
Zeer royale en hoge zolderverdieping. Deze ruimte is nog vrij in te delen. Hiervoor zijn diverse mogelijkheden, zoals bijvoorbeeld het creëren van een vierde en vijfde slaapkamer of een extra badkamer. Op deze verdieping is de aansluiting van wasmachine en droger en er is bergruimte in de knieschotten.
Ook op deze verdieping is er eveneens vloerverwarming en vloerkoeling.
Tuin:
De tuin is werkelijk fantastisch; L-vormig, ruim en goed gelegen op de zon. Er zijn 2 terrassen waardoor je kan kiezen voor schaduw of zon. De tuin is fraai aangelegd met een grasgazon en mooie beplanting.
Bijzondere kenmerken:
- Bouwjaar 2016;
- Lichte en royale woning;
- Stijlvolle rieten kap;
- Inpandige garage met warm en koud stromend water;
- Veel mogelijkheden voor bijvoorbeeld extra slaapkamer of kantoor op de begane grond of op de tweede verdieping;
- Volledig geïsoleerd, energielabel A;
- Vloerverwarming en koeling op alle verdiepingen;
- Bronenergie voor zowel warmte- en koeling;
- Rustige kindvriendelijke woonomgeving;
- Gooimeer, Blaricum Beach en restaurant Bruis op korte afstand.
Omgeving:
De Blaricummermeent is een jonge woonwijk temidden van natuurgebieden de Tafelberg, de Blaricummerheide, het Gooimeer en het strand, met alle stadse voorzieningen van het nabijgelegen Huizen en het oude dorp van Blaricum in de buurt. Gunstig en centraal gesitueerd ten opzichten van uitvalswegen richting Almere, Utrecht, Amersfoort en Amsterdam. De wijk kenmerkt zich door een bijzondere architectuur, is ruim omgezet met veel groen, fraaie waterpartijen en afwisselende bouwstijlen.
Een heerlijke plek om te wonen.
Alle woningen in De Blaricummermeent zijn aangesloten op een warmte/koude opslagsysteem. Een systeem dat kostentechnisch erg interessant is. Dit betekent dat elk huis is uitgerust met een warmtepomp i.p.v. een cv-ketel. Naast verwarmen kan het systeem ook koelen. De bewoners van De Blaricummermeent leveren zodoende – door minder CO2-uitstoot – een belangrijke bijdrage aan een beter milieu. Kortom, elke woning is met deze duurzame oplossing klaar voor de toekomst, zonder dat het wooncomfort wordt geschaad.
Hoe werkt warmte/koude opslag precies?
In de zomer is relatief veel warmte aanwezig, die eigenlijk in de winter pas nodig is. En andersom: 's winters is er veel koude die 's zomers goed gebruikt kan worden. Door opslag van warmte en koude kunnen vraag en aanbod op elkaar worden afgestemd. Hierbij wordt gebruik gemaakt van water in zandlagen diep in de bodem. In geboorde bronnen wordt in de zomer warmte opgeslagen en in de winter koude. Op het moment dat het nodig is, wordt dit water omhoog gepompt. De onttrokken energie uit een warmte/koude opslag (WKO) wordt bronenergie genoemd. Bronwarmte levert warmte en koude.
Oplevering in overleg
Onder voorbehoud gunning
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,095,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,049,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,358
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Plot size
- 340 m²
- Volume in cubic meters
- 697 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Cadastral data
- BLARICUM C 4127
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 182 m² (14.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda