This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/blaricum/huis-zuiderzeedreef-1/44467763/

Eye-catcherOpen huis: vrijdag 5 juni, 16:00 - 17:00
Open House
- Friday, June 5 from 4:00 PM to 5:00 PM
Description
OPEN HUIS: vrijdag 5 juni van 16:00 - 17:00 uur
Eigentijds en rietgedekt wonen in stijl. Aan een rustige, groene laan in de geliefde Blaricummermeent staat deze moderne, rietgedekte hoekwoning met royale oprit, grote veranda en zonnige tuin. Deze instapklare woning combineert karakteristieke architectuur met eigentijds wooncomfort.
Indeling begane grond:
Entree met ruime hal, modern toilet en trapopgang, meterkast met garderobe nis, bergkast met opstelling boiler. De sfeervolle en lichte woonkamer is voorzien van grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin. De open woonkeuken voorzien van alle inbouwapparatuur is uitgevoerd met een schiereiland en is een centrale plek in huis – perfect om te koken, gezellig te borrelen en samen te zijn.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie royale in grootte variërende slaapkamers waarvan de master bedroom met een vaste kastenwand. Centrale luxe badkamer met inloopdouche, ligbad, 2e toilet, vloerverwarming en een wastafelmeubel. Dankzij de fraaie kapvorm ontstaat op de verdieping een bijzonder ruimtelijk gevoel.
Tweede verdieping:
Een multifunctionele zolderruimte welke momenteel bestaat uit een voorkamer, in gebruik als slaapkamer en een achterkamer met vaste kastenwand welke in gebruik is als werkkamer. Op de overloop is er een wasruimte met aansluitingen voor een 2e badkamer.
Buitenruimte:
De woning beschikt over een verzorgde voor-, zij- én achtertuin met volop privacy en diverse zitplekken. De oprit biedt ruimte voor meerdere auto’s op eigen terrein. In de tuin staat een houten fietsenberging en een riante veranda met een mooi zicht op de tuin.
Ligging:
Zuiderzeedreef 1 ligt in een rustige, ruim opgezette woonwijk in de Blaricummermeent. Winkels, scholen, sportverenigingen en natuur bevinden zich op korte afstand. De ligging is zeer gunstig ten opzichte van uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Amersfoort. Hier woon je rustig, maar met alle voorzieningen binnen handbereik.
Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte: 157 m²
* Perceeloppervlakte: 315 m²
* 5 royale slaapkamers
* Volledig geïsoleerd, energielabel A
* Warmtepomp & 10 zonnepanelen.
* Volledige woning voorzien van vloerverwarming icm koeling
* Luxe keuken en sanitair
* Oprit en mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein
* Woning is recent geschilderd (2023)
* Unieke architectuur en stijlvolle uitstraling
Ben je op zoek naar een comfortabele, eigentijdse woning met karakter, ruimte en luxe in een van de mooiste delen van het Gooi? Dan is een bezichtiging van Zuiderzeedreef 1 absoluut de moeite waard!
Interesse? Neem contact op voor een persoonlijke rondleiding.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 998,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,357
- Year of construction
- 2016
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 157 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 315 m²
- Volume in cubic meters
- 532 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, skylight, optical fibre, rolldown shutters, TV via cable, and solar collectors
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- BLARICUM C 4079
- Cadastral map
- Area
- 315 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 130 m² (13.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda