This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/born/huis-gaarstraat-62/44560826/

Eye-catcherRuime vrijstaande woning met 5 slaapkamers!
Description
RUIME VRIJSTAANDE WONING MET 5 SLAAPKAMERS, RUIME WOONKAMER, MODERNE KEUKEN EN MOOIE TUIN OP HET ZUIDEN IN DE KINDVRIENDELIJKE WIJK ALDENHOF
Op zoek naar een vrijstaande woning met veel leefruimte, maar liefst vijf slaapkamers en een fijne tuin waar je volop van het buitenleven kunt genieten?
Dan is deze woning zeker het bekijken waard.
ALGEMEEN
• Bouwjaar 1992
• Perceeloppervlakte 544 m²
• Woonoppervlakte: 191 m²
• Inhoud: 800 m³
• Met 5 slaapkamers; een ideaal gezinshuis
• Dak-, muur- en vloerisolatie
• Hardhouten kozijnen met dubbel glas
• Deels voorzien van rolluiken
• Voorzien van onder meer airconditioning, mechanische ventilatie, alarminstallatie en buitenzonwering
• De meterkast is in 2024 vernieuwd
• De woning is tevens voorzien van een laadpaal
• C.v.-ketel Nefit Topline, bouwjaar 2009, eigendom
• Energielabel:
• Aanvaarding in overleg
LIGGING
De woning ligt aan een rustige weg in een woonwijk in Born.
Hier woon je prettig en rustig, met de ruimte die bij een vrijstaande woning hoort.
De combinatie van de royale kavel, parkeergelegenheid op eigen terrein en de ruime achtertuin zorgt voor een fijne woonomgeving voor het hele gezin.
INDELING
BEGANE GROND
• Entree, ruime hal met natuurstenen vloer
• Geheel betegeld toilet met zwevend closet en fonteintje
• Ruime en lichte woonkamer met parketvloer en schuifpui naar de tuin, waardoor een uitstekend contact is met de tuin. De woonkamer is tevens voorzien van een airco.
• De halfopen keuken is voorzien van een luxe en moderne aanbouwkeuken uit 2024 met natuurstenen vloer
• De keuken is voorzien van een afzuigkap, een inductiekookplaat, een combi-stoomoven, een vaatwasser en een koelkast
• Praktische bijkeuken met tegelvloer
• Inpandige bereikbare garage
EERSTE VERDIEPING
• De overloop is voorzien van een laminaatvloer
• De 3 ruime slaapkamers zijn allen voorzien van een laminaatvloer. 1 slaapkamer is voorzien van een airco
• Balkon bereikbaar vanuit een slaapkamer
• Geheel betegelde ruime badkamer met ligbad, douche, toilet, dubbele wastafel en wastafelmeubel
TWEEDE VERDIEPING
• Bereikbaar via een vaste trap
• Hier bevinden zich tevens 2 ruime slaapkamers met laminaatvloer, waarvan 1 slaapkamer tevens is voorzien van een airco
• Praktische bergruimte
TUIN
• De verzorgde en omsloten achtertuin ligt gunstig op het zuiden en biedt dankzij de royale afmetingen van circa 21 bij 15 meter volop mogelijkheden.
• Het overdekte terras, in aluminium uitgevoerd met warmtewerend glas, vormt een heerlijke plek om beschut buiten te zitten, terwijl het gazon zorgt voor een groene en ruimtelijke uitstraling
• De tuin biedt veel privacy en beschikt daarnaast over een tuinhuis en een praktische zijingang.
GARAGE EN BERGING
• De inpandige garage biedt niet alleen plaats aan een auto, maar is dankzij de aanwezige verwarming, elektra en water ook praktisch te gebruiken voor opslag of hobbydoeleinden. Deze garage is voorzien van een tegelvloer.
• Voor de garage is een ruime oprit gelegen die plaats biedt aan 2 auto's
KORTOM: EEN HEERLIJK RUIME VRIJSTAANDE WONING IN BORN MET VIJF SLAAPKAMERS, EEN LUXE KEUKEN, INPANDIGE GARAGE EN EEN ROYALE, PRIVACYRIJKE ACHTERTUIN OP HET ZUIDEN.
Nieuwsgierig geworden? Maak een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de ruimte en mogelijkheden van Gaarstraat 62 in Born!
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 598,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,131
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 191 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 47 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 544 m²
- Volume in cubic meters
- 800 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- BORN F 3273
- Cadastral map
- Area
- 544 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 21.00 metre deep and 15.00 metre wide
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda