This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bovensmilde/huis-berberisstraat-22/43329061/

Berberisstraat 229421 SE BovensmildeBovensmilde-Centrum
€ 264,000 k.k.
Description
Mocht u deze woning willen bezichtigen dan verzoeken wij u vriendelijk om de aanvraag via Funda te doen.
Deze tussenwoning met royale vrijstaande schuur is gelegen op een perceel van 142 m2. Zij beschikt over vier slaapkamers en een zonnige achtertuin op het zuidwesten. De scholen, de supermarkt, de sportfaciliteiten en de natuur zijn op loopafstand bereikbaar. De A-28 is in 5 autominuten bereikbaar en het centrum van Assen, het Fochteloërveen, de Baggelhuizerplas en het Pelinckbos liggen op fietsafstand.
Indeling begane grond: hal met bergkast, meterkast, trapopgang en half betegeld toilet met staand closet en fontein; doorzon woonkamer (ca.: 27 m2); dichte keuken met kelderkast en keukenblokken aan weerszijden voorzien van vaatwasser, koeler, afzuigkap en een 4-pits gaskookplaat. Voorts de achtertuin met achterom en de stenen tuinschuur (ca.: 12,9 m2).
Eerste verdieping: ruime overloop met vaste kast (voormalige badkamer); drie slaapkamers (resp. ca.: 7, 10 en 12 m2) waarvan de kleinste met deur naar het balkon; voorts de badkamer met wastafel, staand closet, douchecabine en wasmachine aansluiting.
Tweede verdieping: overloop; bergruimte naast de trapopgang en een ketelruimte voorzien van een Intergas HR combiketel (bouwjaar: 2010). Tot slot de royale vierde slaapkamer (ca.: 11,5 m2) met kantelraam en berging achter de knieschotten.
Info: de woning is gebouwd in 1970, heeft een woonoppervlak van ca. 113 m2 en een inhoud van ca. 395 m3. De woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. Energielabel: C.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 264,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,336
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 142 m²
- Volume in cubic meters
- 395 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- SMILDE L 2987
- Cadastral map
- Area
- 142 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 47 m² (10.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda