This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/breda/appartement-edisonstraat-40-b/17215096/

Eye-catcherInstapklare en moderne maisonnette met 2 slaapkamers en zonnig balkon
Description
Omschrijving
Ben je op zoek naar een instapklare en modern afgewerkte maisonnette met twee slaapkamers, een sfeervol balkon aan de straatzijde én een Frans balkon aan de achterzijde? Dan is Edisonstraat 40B in Breda absoluut een bezichtiging waard. Deze sfeervolle woning is in 2016 volledig gerenoveerd en tot in de puntjes verzorgd. De moderne afwerking, de vloerverwarming op beide woonlagen en de verrassend lichte tweede verdieping met grote dakramen zorgen voor veel wooncomfort. De royale slaapkamer, de ruime overloop met praktische knieschotten en de twee buitenruimtes maken deze instapklare maisonnette compleet.
De woning is gelegen op een fijne locatie in Breda, met diverse winkels, het station en uitvalswegen binnen handbereik. Ook het bruisende stadscentrum is eenvoudig bereikbaar. Aan de voorzijde bevindt zich een balkon op het westen, waar je heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. Aan de achterzijde beschikt de woning bovendien over een charmant Frans balkon, waardoor je op warme dagen de woning eenvoudig kunt doorluchten.
Begane grond
Via de entree bereik je de hal met praktische bergkast, de toiletruimte en de trap naar de tweede verdieping. De lichte woonkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een eethoek en staat in open verbinding met de moderne keuken.
De keuken is in 2016 vernieuwd en modern uitgevoerd . Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combi-oven/-magnetron en een vaatwasser. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het zonnige balkon op het westen, waar je heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon.
Aan de achterzijde bevindt zich een fijne slaapkamer, voorzien van een kiep-/kantelraam. Daarnaast beschikt deze woonlaag over een separate toiletruimte. De gehele verdieping is afgewerkt met comfortabele vloerverwarming.
Eerste verdieping
Op de tweede verdieping bevindt zich de royale hoofdslaapkamer. Dankzij de dakramen aan beide zijden geniet deze ruimte van veel natuurlijk daglicht. Daarnaast beschikt de slaapkamer over praktische ingebouwde kasten.
De badkamer is compleet ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel, tweede toilet en een dakraam dat zorgt voor natuurlijke ventilatie en extra lichtinval.
Op de overloop zijn de aansluitingen voor de wasmachine en droger netjes weggewerkt in een inbouwkast. Ook bevinden zich hier de cv-ketel en de mechanische ventilatie en bieden de knieschotten volop praktische bergruimte.
Berging
Op de begane grond beschikt de woning over een separate externe berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van overige spullen.
Bijzonderheden
* Instapklare maisonnette.
* Volledig gerenoveerd in 2016.
* Twee slaapkamers.
* Balkon op het westen én een Frans balkon aan de achterzijde.
* Moderne keuken (2016) met inbouwapparatuur.
* Vloerverwarming op beide woonlagen.
* Eigen berging op de begane grond.
* Actieve VvE, bijdrage € 109,- per maand.
– Uitdrukkelijk wordt gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand is gekomen nadat alle partijen de koopovereenkomst hebben getekend, de zogenaamde “schriftelijkheidsvereiste” is in dezen van toepassing.
– De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en is een uitdrukkelijk onderdeel van de koopovereenkomst. De koper dient deze binnen 3 dagen ná het vervallen van de eventuele ontbindende voorwaarden bij de transporterende notaris te deponeren.
– Een koper/ geïnteresseerde heeft een onderzoeksplicht en is gerechtigd voor zijn rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, dan wel adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat en het gebruik van deze onroerende zaak.
– Voor het optimaal behartigen van diens belangen adviseert Arsibel Makelaardij
geïnteresseerden en kopers om een professionele NVM-aankoopmakelaar in te schakelen.
Een bij een eventuele aankoop (ook zijdelings) betrokken makelaar/ adviseur wordt gezien als professional en aankoopmakelaar.
– De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Arsibel Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De eventueel weergegeven plattegronden zijn enkel indicatief.
– Deze informatie is door Arsibel Makelaardij zorgvuldig samengesteld en geheel vrijblijvend. Onzerzijds wordt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,371
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 109.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 89 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 317 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, french balcony, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 35c (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- BREDA A 11020
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda