This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/breda/appartement-grote-spie-175/43101548/

Grote Spie 1754819 CR BredaBoeimeer
€ 339,000 k.k.
Eye-catcherRoyaal appartement met ruime woonkamer en fraai uitzicht over Breda!
Description
3-kamerappartement gelegen in de gewilde wijk ‘Boeimeer’. Dit appartement beschikt over een ruime en lichte woonkamer, dichte keuken, 2 slaapkamers en 2 balkons. Dit appartement is zeer gunstig gelegen ten opzichte van het stadscentrum en het Ginnekenmarktje. In de nabije omgeving zijn diverse voorzieningen zoals scholen, sportgelegenheden, winkels, bushaltes en diverse uitvalswegen te vinden.
KENMERKEN:
RUIME LICHTE WOONKAMER
2 SLAAPKAMERS
2 BALKONS
VRIJ UITZICHT
EIGEN BERGING OP DE BEGANE GROND TEVENS EEN GEMEENSCHAPPELIJKE FIETSENBERGING
BEGANE GROND:
De centrale entree beschikt over bellentableaus en brievenbussen. Middels de trappenhal en de lift is er toegang tot de verschillende verdiepingen. Dit appartement is gelegen op de negende verdieping.
HAL/ENTREE
De hal is voorzien van een eiken lamelparket vloer en geeft toegang tot;
WOONKAMER
Ruime woonkamer voorzien van een eiken lamelparketvloer. De woonkamer beschikt over grote raampartijen waardoor de woning licht aanvoelt. Middels een loopdeur heeft men toegang tot Balkon 1.
BALKON 1
(ca. 8.25 x 1.50 m) gelegen aan de voorzijde van het appartement en op het zuidoosten. Dit balkon beschikt over een vaste bergkast.
KEUKEN
De keuken in rechte opstelling is voorzien van een tegelvloer. De keuken beschikt over een kunststof aanrechtblad, RVS spoelbak, 4-pits gaskookplaat, hete lucht oven, vaatwasser en diverse onder- en bovenkasten/laden. Middels een loopdeur heeft men toegang tot het eerdergenoemde Balkon 1.
SLAAPKAMER 1
Slaapkamer gelegen aan de achterzijde van het appartement en voorzien van een vaste wastafel. Middels een loopdeur heeft men toegang tot Balkon 2.
BALKON 2
(ca. 2.95 x 1.20 m) gelegen aan de achterzijde van het appartement en op het noordwesten.
SLAAPKAMER 2
Ruime slaapkamer eveneens gelegen aan de achterzijde van het appartement. Deze slaapkamer beschikt over een dubbele vaste wastafel met ombouw, aansluitpunten ten behoeve van de wasapparatuur en een tweetal vaste kasten.
TOILET
Geheel betegeld toilet voorzien van een fonteintje.
BADKAMER
De badkamer is geheel betegeld en beschikt over een douche.
BERGING
(ca. 1.85 x 1.80 m) Gelegen op de begane grond en voorzien van elektra.
WAT U VERDER NOG DIENT TE WETEN:
Dit appartement beschikt over gedeeltelijk kunststof kozijnen met HR++ beglazing en gedeeltelijk over houten kozijnen met dubbele beglazing.
Hoewel deze advertentie zorgvuldig is samengesteld door DietvorstBorman Makelaars, is het mogelijk dat informatie verouderd en/of niet meer correct is. DietvorstBorman Makelaars en de verkoper(s) geven dan ook geen enkele garantie noch aanvaarden ze enige aansprakelijkheid voor de juistheid dan wel volledigheid van de verstrekte of vermelde gegevens, tekeningen en afmetingen. De door DietvorstBorman Makelaars gebruikte afmetingen en oppervlakten zijn indicatief. De advertentie is geen concreet aanbod waar u rechten aan kunt ontlenen en dient te worden gezien als een uitnodiging om in onderhandeling te treden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,645
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 370.42 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 312 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 9th floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 370.42 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 30
Floorplans 2
© 2001-2025 funda































