This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/breda/appartement-valkenierslaan-35-a2/43253499/

Eye-catcherComfortabel gelijkvloers wonen met voldoende ruimte, licht en privacy
Description
Royaal hoek appartement (begane grond) met zonnig terras op het zuidwesten
Aan het begin van de geliefde Valkenierslaan, op korte afstand van het levendige Valkeniersplein, ligt dit royale hoek-appartement op de begane grond. Hier woont u comfortabel en gelijkvloers, met volop ruimte, licht en privacy.
Wat dit appartement bijzonder maakt, is de unieke ligging én het vooruitzicht: het gebouw wordt volgend jaar grondig gerenoveerd en verduurzaamd. Per appartement is hiervoor een inleg gevraagd. De huidige eigenaren nemen deze inleg voor hun rekening. Zo woont u straks in een prachtig vernieuwd pand op een heerlijke, zonnige plek waar u de komende decennia met veel plezier kunt blijven wonen.
INDELING
Bij binnenkomst in de ruime hal heeft u toegang tot alle vertrekken. Aan de linkerzijde bevindt zich het toilet, volledig betegeld en voorzien van een hangcloset. In de hal vindt u tevens de meterkast (9 groepen) en een vaste kast met de opstelplaats van de CV-ketel.
Via dubbele openslaande deuren bereikt u de lichte en royale woonkamer. Dankzij de grote raampartijen en de schuifpui over de volle breedte geniet u hier de hele dag van het zonlicht. De schuifpui geeft toegang tot het ruime terras op het zuidwesten. Dit is een heerlijke plek en geeft u de mogelijkheid om binnen en buiten naadloos in elkaar te laten overlopen. Door de hoekligging is er bovendien extra lichtinval via het zijraam.
De woonkamer staat in halfopen verbinding met de keuken in L-opstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur (koel-vriescombinatie, oven en elektrische kookplaat) en boven- en onderkasten. Aansluitend is er een praktische berging met de aansluiting voor wasapparatuur en extra opbergruimte.
Via de hal bereikt u de twee ruime slaapkamers, beide met prettig licht en voldoende ruimte voor kasten. De royale badkamer is zowel vanuit de hal als rechtstreeks vanuit de hoofdslaapkamer bereikbaar en voorzien van een dubbele wastafel, tweede toilet en doucheruimte.
In de parkeerkelder beschikt u over een eigen garagebox, ideaal voor uw auto of extra opslag.
CENTRAAL GELEGEN
Dit appartement is netjes onderhouden, maar biedt volop mogelijkheden voor wie het geheel naar eigen smaak wil moderniseren. Combineer de ruimte en ligging van nu met het comfort en de uitstraling van straks, want na de geplande renovatie woont u in een pand dat er weer jarenlang tegenaan kan.
Met het Valkeniersplein om de hoek (met o.a. Albert Heijn, HEMA en diverse speciaalzaken), het centrum van Breda op korte afstand en alle voorzieningen binnen handbereik, is dit een ideale plek voor wie rustig, comfortabel en toekomstgericht wilt wonen.
BERGING
Berging, gelegen in parkeerkelder en voorzien van elektra.
PARKEERPLAATSEN
In de parkeerkelder beschikt het appartement over een privéparkeerplaats in de vorm van een garagebox met een elektrische kanteldeur. Daarnaast is er aan de voorzijde van het gebouw een extra parkeerplaats (nr 95.) gereserveerd voor de bewoners van dit appartement.
BIJZONDERHEDEN
- De VvE kosten zijn ca. €485,-met daarin inbegrepen de parkeerplaats, de gebruikelijke verzekeringen, beheer, reservering groot gezamenlijk onderhoud, gezamenlijk klein onderhoud, etc;
- Dit appartement heeft energielabel ;
- Wat dit appartement bijzonder maakt, is de unieke ligging én het vooruitzicht: het gebouw wordt volgend jaar grondig gerenoveerd en verduurzaamd. Per appartement is hiervoor een inleg gevraagd. De huidige eigenaren nemen deze inleg voor hun rekening. Zo woont u straks in een prachtig vernieuwd pand op een heerlijke, zonnige plek waar u de komende decennia met veel plezier kunt blijven wonen.
Aan bovengenoemde opgaven kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien de vermelde kosten variabel zijn en/of periodiek gewijzigd kunnen worden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,474
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 29 m²
- Volume in cubic meters
- 461 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- GINNEKEN I 9829
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- GINNEKEN I 9829
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- GINNEKEN I 9829
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Photos 52
Floorplans 2
© 2001-2025 funda





















































