This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/breda/appartement-zorgvlietstraat-3-m2/44527994/

Instapklaar, duurzaam, riant en luxe penthouse met 2 parkeerplaatsen
Description
Exclusief wonen in een luxe penthouse met een manjefiek panoramisch uitzicht!
Dit high-end penthouse appartement is in 2018 opgeleverd en is voorzien van veel lichtinval door de grote raampartijen welke vrijwel allemaal toegang bieden tot het riante terras (63 m²) vanwaar je een panoramisch uitzicht hebt over Breda. Het penthouse is zeer ruim van opzet en beschikt o.a. over een royale living, een luxe Siematic leefkeuken en praktische pantry/bijkeuken. De master bedroom is voorzien van een walk-in-closet en badkamer en suite. Daarnaast zijn er nog 2 zeer royale slaapkamers, een gastenbadkamer, waskamer en twee eigen parkeerplaatsen.
Met een energielabel A is het penthouse van alle hedendaagse gemakken voorzien, denk o.a. aan triple glas, muur-/vloer- en dakisolatie, vloerverwarming, WTW-installatie en zonnepanelen.
Het appartementencomplex de Kyker is gelegen in Breda-Zuid, in de wijk IJpelaar. Een rustige en groene woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Op circa 200 meter bevindt zich een bushalte en op loopafstand bereik je Winkelcentrum De Burcht voor alle dagelijkse boodschappen. Hier vind je onder andere supermarkten, een bakker, slager, vishandel, kledingwinkels en diverse speciaalzaken. Ook het Valkeniersplein ligt op korte afstand met een ruim aanbod aan winkels.
In de directe omgeving vind je ook een apotheek, huisartsenpraktijk, fysio, tandarts en sportfaciliteiten, zoals een tennisvereniging, zwembad Wolfslaar en meerdere sportscholen. Het stadscentrum van Breda bereik je binnen 15 fietsminuten. De uitvalswegen A27, A16 en A58 zijn binnen circa 10 minuten met de auto bereikbaar.
CENTRALE ENTREE
De entree met bellentableau (incl. video-intercominstallatie) en brievenbussen biedt toegang tot de imposante & royale hal. De hal is voorzien van een kitchenette en dient als een fijne koffiecorner waar bewoners samen kunnen komen.
Vanuit de hal heb je toegang tot de private berging, het trappenhuis en twee lift installaties. Het complex is voorzien van automatische toegangsdeuren zonder dorpels.
Het te verkopen appartement is gelegen op de bovenste/tiende verdieping en de indeling is als volgt:
HAL/ENTREE
De ruime hal/entree is voorzien van een garderobehoek en biedt toegang tot vrijwel alle vertrekken. Het gehele appartement is voorzien van een PVC vloer en vloerverwarming en glad gestuukte wanden.
MODERN TOILET
het toilet is geheel betegeld en voorzien van een zwevend toilet en een fonteintje met onderkastje.
ROYALE LIVING & LEEFKEUKEN (ca. 65 m²)
bij binnenkomst wordt je direct verrast door de grote hoeveelheid licht en ruimte. Een tweetal schuifpuien zorgen voor een prettige verbinding met het riante terras en bieden een fantastisch uitzicht. De luxe Siematic leefkeuken is ruim opgezet en bestaat uit een groot kookeiland en een wandopstelling. O.a. voorzien van een composiet aanrechtblad, inductiekookplaat met geïntegreerd afzuigscherm, Quooker kraan, koelkast, vriezer, vaatwasser, oven, warmhoudlade en tal van opbergmogelijkheden. Direct naast de keuken vindt je de praktische pantry.
ROYAAL TERRAS (ca. 63 m²)
het langgerekte terras biedt tal van zitmogelijkheden doordat zowel de living als alle drie de slaapkamers er direct mee in verbinding staan. Het terras is gelegen op het zuidwesten en biedt een fantastisch panoramazicht over Breda met o.a. de Grote Kerk. Er is een elektrisch zonnescherm aanwezig en alle ramen zijn aan de buitenzijde voorzien van elektrische jaloezieën/shutters.
MASTER BEDROOM/SLAAPKAMER I (ca. 25 m²)
deze ruim opgezette kamer is voorzien van een eigen inloopkast en badkamer en suite en biedt via een loopdeur toegang tot het terras.
INLOOPKAST
de ruime inloopkast biedt toegang tot de badkamer en suite.
BADKAMER I
de moderne badkamer is geheel betegeld en ruim van opzet waardoor deze ook bij beperkte mobiliteit en met hulp goed toegankelijk is. De royale inloopdouche is voorzien van een regendouche en handdouche met thermostaatkraan en twee grote openslaande deuren. Er is een zwevend toilet aanwezig, een dubbele wastafel met onderladen, een spiegelkast met extra opbergmogelijkheden en een handdoeken radiator. Tevens is de badkamer voorzien van mechanische ventilatie.
Via de gang in de eerder genoemde hal bereik je de overige vertrekken.
SLAAPKAMER II (ca. 18 m²)
voorzien van 2 separate loopdeuren naar het terras.
SLAAPKAMER III (ca. 18 m²)
voorzien van een loopdeur naar het terras.
BADKAMER II
de moderne badkamer badkamer is geheel betegeld en voorzien van een douchecabine met thermostaatkraan, een zwevend toilet, vaste wastafel met onderladen en een handdoeken radiator. Ook deze badkamer is voorzien van mechanische ventilatie.
TECHNISCHE RUIMTE/BERGING
hier vind je de opstelplaats van de CV-combiketel (Intergas, 2020), warmte-terugwin installatie en verdeler van de vloerverwarming.
WASKAMER
deze ruime waskamer is voorzien van een op maat gemaakte waskast waardoor je beschikt over tal van opbergmogelijkheden en de wasmachine en droger op een prettige hoogte geplaatst kunnen worden. Tevens is hier de waterontharder geplaatst.
TWEE EIGEN PARKEERPLAATS
deze bevinden zich onder de carport, direct voor de ingang van het complex. Dit terrein is via een slagboom afgesloten van de openbare weg. Voor bezoekers zijn er ook parkeerplaatsen bij het appartementencomplex aanwezig.
EIGEN BERGING
gelegen op de begane grond van het complex en voorzien van elektra.
VVE
Door het kopen van een appartement word je van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaars. Daarom is het belangrijk om te weten dat de Vereniging gezond en erg actief is. De servicekosten bedragen ca. € 304,- per maand. In de servicekosten is opgenomen: de opstalverzekering (glas-/brandverzekering), schoonmaak van de algemene ruimten, verlichting van de algemene ruimte, reservering voor klein- en groot onderhoud.
BIJZONDERHEDEN
- Er 3 zonnepanelen (per appartement, eigendom van de VVE). De verrekening hiervan gaat via je eigen energiemaatschappij.
- Er is een waterontharder aanwezig (Aquacell). Dit zorgt niet alleen voor zacht drinkwater maar minimaliseert ook kalkaanslag op sanitair en apparatuur. Je hebt aanzienlijk minder wasmiddel/zeep nodig en het verhoogt de levensduur van apparatuur.
- De huidige bewoners betalen ca. € 154,- per maand voorschot voor gas en elektra.
- Het appartement is levensloopbestendig en door de automatische toegangsdeuren zonder dorpels ook makkelijk toegankelijk met rolstoel/rollator.
DISCLAIMER
Hoewel deze advertentie zorgvuldig is samengesteld door ROGA Makelaars, kunnen aan de inhoud van deze advertentie geen rechten worden ontleend. Alle vermelde gegevens, zoals afmetingen, oppervlakten en kenmerken, zijn indicatief. Hoewel wij streven naar volledigheid en nauwkeurigheid, kunnen onjuistheden niet worden uitgesloten. Kopers wordt geadviseerd om zelf de gegevens te verifiëren en indien gewenst een deskundige in te schakelen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,425
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 304.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 186 m²
- Exterior space attached to the building
- 63 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 583 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 toilets, underfloor heating, 2 washstands, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
- Located at
- 10th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, complete floor heating and heat recovery unit
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 63 m² (27.82 metre deep and 2.26 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Carport and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 304.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda