This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/breskens/huis-rozenstraat-15/89707632/

Description
Nette starterswoning, energiezuinig en in de Breskense bloemenwijk
Een rustige straat, een verzorgde woning en alle ruimte om jouw eigen thuis te creëren. In deze nette eindwoning in Breskens woon je comfortabel, energiezuinig én centraal. De woning is netjes afgewerkt, beschikt over energielabel B en heeft drie slaapkamers, een zonnige tuin en een vernieuwde badkamer.
Perceelgrootte: 136m².
Bouwjaar: ca. 1966
Energielabel: B
3 Slaapkamers.
Deze woning is eigendom van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen.
Derhalve is de procedure wat anders dan anders. Een “Woongoed Woning” wordt verkocht tegen een verantwoorde prijs, bij voorkeur aan personen die een regionale binding hebben, met speciale aandacht voor de starters (= jonger dan 35 jaar) op de woningmarkt.
Wat zijn de eisen?
1. Je koopt de woning voor eigen gebruik.
2. Je gaat er permanent wonen voor een periode van minimaal 5 jaar.
De woning zal dus niet aan je verkocht worden als je het voornemen hebt deze te gaan verhuren, deze als 2e verblijf te gebruiken, of het voornemen hebt de aankoop te doen voor een korte periode.
Indeling
Via de hal met toilet, trapkast en meterkast stap je de woonkamer binnen.
Het daglicht valt hier mooi naar binnen en de strakke afwerking zorgt direct voor een verzorgde indruk. Alles is netjes gestuct en voorzien van moderne gipsplaten plafonds.
Aan de achterzijde bevindt zich de open ruimte voor de keuken. Er is nog geen keuken geplaatst, wat juist een mooie kans biedt om alles helemaal naar jouw wensen in te richten.
Eerste verdieping
De verdieping telt drie slaapkamers en een nette badkamer.
De badkamer is modern betegeld en voorzien van een wastafel, toilet, wasmachineaansluiting en mechanische ventilatie.
Tweede verdieping
De bergzolder biedt extra opslagruimte en is handig bereikbaar vanuit de slaapkamer aan de achterzijde.
Tuin
De onderhoudsvriendelijke achtertuin ligt op het Zuid-Oosten, waardoor je hier heerlijk van de zon geniet. Achterin staat een stenen berging met elektra.
De voortuin op het Noord-Westen is eveneens volledig betegeld en onderhoudsarm aangelegd.
Bijzonderheden
Deze woning heeft een ventilatie warmte pomp. Wat dit is? Dit is een energiezuinige ventilatie-installatie met warmtepomp – gebruikt als bijverwarming - die warmte uit ventilatielucht hergebruikt om je huis of water te verwarmen. Dit systeem hergebruikt dus warmte uit de ventilatielucht. Daardoor gaat er minder energie verloren en daalt het gasverbruik.
Verder is er een Intergas HR combiketel uit 2010.
Het dak is geïsoleerd en er zijn 6 zonnepanelen.
De woning beschikt grotendeels over houten kozijnen met HR++ glas en HR glas. In de keuken is gewoon dubbel glas aanwezig.
De woonkamer heeft rolluiken, waarbij het rolluik aan het zijraam functioneert. Het rolluik aan de voor- en achterzijde werkt momenteel niet.
De meterkast beschikt over 10 groepen, 3 aardlekschakelaars en een fornuisgroep.
Er zijn glasvezelaansluitingen aanwezig van Delta en KPN.
Starterslening in de gemeente Sluis
Heb jij een eerste woning op het oog, maar is je inkomen te laag voor een hypotheek?
Om het kopen van een eerste huis mogelijk te maken, kun je in sommige gevallen de Starterslening aanvragen.
Plan vandaag nog een bezichtiging en ontvang alle details over de starterslening van de makelaar!
Wij hebben een brochure van deze woning met duidelijke plattegronden met inrichting. Met 1 druk op de knop is deze te downloaden.
Wil je na dit alles bekeken te hebben meer informatie of een bezichtiging? De dames van Team Versluijs zijn er klaar voor.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,438
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 136 m²
- Volume in cubic meters
- 309 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and heat recovery unit
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR 107 (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- OOSTBURG EB 1298
- Cadastral map
- Area
- 136 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 77 m² (11.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Public parking
© 2001-2026 funda