This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/britsum/huis-aldlansdyk-18/43317404/

Aldlânsdyk 189055 NH BritsumBritsum
€ 289,000 k.k.
Description
Twee adressen op één perceel – dubbel zoveel kansen!
Aan de Aldlânsdyk in Britsum staat deze voormalige herberg (nummer 18) met bijgebouw (nummer 18a) op een perceel van 505 m².
Een mooie kans voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken. Of je hier zelf wilt wonen, samen wilt wonen of er een leuk project van maakt – hier kun je alle kanten op.
Nummer 18 verrast meteen met de ruimte. Je stapt binnen in de hal en loopt zo door naar de woonkamer met halfopen keuken. Vanuit de keuken bereik je het toilet en de stookruimte, met een deur naar de tuin.
Boven heb je maar liefst 53 m² tot je beschikking met vier slaapkamers. Genoeg plek voor een gezin, thuiswerken of gewoon lekker wat extra ruimte.
En denk je dat je alles hebt gezien? Nog niet! Via de tuin kom je bij nummer 18a. Op de begane grond zo’n 67 m², boven nog 22 m² met stahoogte én extra zolderruimte. Hier moet nog wel even geklust worden, maar dan heb je ook een fijne extra woning – ideaal voor bijvoorbeeld Airbnb, mantelzorg of gewoon erbij.
De tuin ligt op het noordwesten, dus na een dag klussen kun je hier heerlijk neerploffen in de avondzon.
Kortom: een plek met werk, maar vooral met heel veel mogelijkheden en een hoop charme!!
Britsum
Britsum is een mooi en kleischalig terpdorp gelegen op geringe afstand van de stad Leeuwarden (o.a. Europese culturele hoofdstad 2018). Het dorp telt ongeveer 1200 inwoners en heeft een dorpshuis (met korfbal- kaatsveld), een ijsbaan en een interessant historisch kerkgebouw. De kerk is beroemd om haar middeleeuwse fresco’s.
De oude dorpsbebouwing is vooral ten westen en ten noorden van de terp te vinden. De bereikbaarheid via de weg, maar ook via het water is goed! Britsum heeft op loopafstand van het centrum een jachthaven. Via de Stienservaart komt men op de Dokkumer Ee (Elfstedenroute). Britsum heeft een zogenaamde Brede school en de sportvoorzieningen zijn in samenwerking met de dorpen Jelsum en Koarnjum. Er is tevens een goede busverbinding met Leeuwarden. Houdt u van fietsen of wandelen, daarvoor zijn prachtige routes aangelegd richting de Dokkumer Ee.
Afstanden
Door de komst van de ‘Noordwesttangent’, ‘De Haak om Leeuwarden’ en de ‘Centrale As’ zijn de dorpen ten noorden van Leeuwarden prima aangesloten op de belangrijke verkeersaders van Friesland. De reistijden naar bijvoorbeeld Drachten of Heerenveen bedragen met de auto ca. 25 minuten.
Leeuwarde: 7 km
Dokkum : 25 km
Groningen: 80 km
Amsterdam: 142 km
Ameland: 18 km (veerboot)
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Dit geldt voor onder meer de opgegeven maten, oppervlakten, isolatie en ouderdom van technische installaties.
Staat van de onroerende zaak.
Het object wordt gezien de staat van het geheel verkocht "As is, where is".
Indien gewenst wordt de potentiële koper in de gelegenheid gesteld een bouwkundige inspectie uit te voeren. Gezien de bouwkundige staat van het object worden bouwkundige kwaliteitsgebreken geacht niet belemmerend te werken op het in artikel 6.3 van de koopakte omschreven woongebruik.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,376
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1800
- Specific
- Renovation project
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 210 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Plot size
- 505 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
Cadastral data
- JELSUM B 2403
- Cadastral map
- Area
- 505 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in centre
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 340 m² (25.00 metre deep and 19.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
© 2001-2026 funda