
Een hoekwoning met ruimte én volop potentie
Description
Dit is zo’n woning waar je direct de mogelijkheden van ziet. Een fijne hoekligging, tuin op het westen, verrassend veel leefruimte en een goede basis om er helemaal je eigen thuis van te maken. De woning is door de jaren heen goed bijgehouden, maar vraagt inmiddels op verschillende punten om modernisering. Precies dát biedt de kans om hier iets heel moois van te maken.
Beneden heb je alvast de ruimte mee. Dankzij de uitbouw is een royale leefruimte ontstaan, met volop plek voor een grote zithoek en eettafel. De houten vloer en open haard geven de woonkamer karakter en maken het tot een gezellige basis. Met een eigentijdse afwerking kun je hier een heerlijke leefruimte creëren.
Ook boven is er meer ruimte dan je aan de buitenkant misschien verwacht. Op de eerste verdieping vind je een zeer ruime ouderslaapkamer, een tweede slaapkamer en de badkamer met vloerverwarming. De zolder is dankzij de dakkapellen aan beide zijden volwaardig in gebruik, met nog eens twee slaapkamers én een aparte wasruimte. Daarmee beschikt de woning over maar liefst vier slaapkamers.
En dan de hoekligging. Het perceel van ruim 150 m² geeft net dat beetje extra ruimte rondom de woning en de achtertuin ligt lekker op het westen. Onder de veranda zit je beschut en kun je ook later op de dag nog heerlijk buiten zijn.
De Lindenstraat is bovendien een fijne plek om te wonen. Je woont op korte afstand van het centrum van Spakenburg, in een ruim opgezette en volwassen woonwijk met veel jonge gezinnen. Een groot speelveld ligt om de hoek en ook parkeren kan hier gemakkelijk.
Kortom: geen woning waar alles al voor je is gedaan, maar juist een huis met een verrassende hoeveelheid ruimte, een leuke hoekligging en vooral heel veel potentie. Wie hier door de huidige afwerking heen kan kijken, kan er echt iets heel moois van maken.
Indeling
Entree/hal met meterkast, toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is de keuken aan de voorzijde bereikbaar. Aansluitend bevindt zich de royale woonkamer, die dankzij de uitbouw aan de achterzijde verrassend veel leefruimte biedt. Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot de achtertuin. Daarnaast is er een praktische vaste kast aanwezig.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. De royale hoofdslaapkamer strekt zich uit over de volledige breedte van de woning en beschikt over een praktische vaste kast. Aan de voorzijde bevinden zich de tweede slaapkamer en de badkamer, voorzien van een douche, ligbad, toilet en wastafel.
Tweede verdieping
Overloop met toegang tot twee slaapkamers en de aparte cv-/wasruimte. Dankzij de dakkapellen aan beide zijden zijn beide slaapkamers praktisch en volwaardig in gebruik. Daarnaast is er onder de schuine dakvlakken extra bergruimte aanwezig.
Tuin
Achterin de tuin bevindt zich een overkapping met een beschutte zithoek, ideaal om het hele jaar door buiten te kunnen zitten. Aangrenzend is een praktische berging gesitueerd, voorzien van elektra en bereikbaar via een eigen deur. Hier is tevens ruimte voor opslag en het stallen van fietsen.
De tuin is omsloten door stenen erfafscheidingen, wat zorgt voor privacy. Verder beschikt de tuin over een achterom, waardoor deze ook praktisch toegankelijk is. Door de open indeling en de overkapping is de tuin geschikt voor zowel ontspanning als gezellig samenzijn.
Bijzonderheden
Buitenzijde geschilderd in 2025
Cv-ketel uit 2019
15 zonnepanelen geplaatst in 2020
Veranda gerealiseerd in 2015
Grotendeels voorzien van HR+ glas
Badkamer voorzien van vloerverwarming
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,237
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 152 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combi (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- BUNSCHOTEN K 4200
- Cadastral map
- Area
- 152 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 62 m² (9.50 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda