This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/cadzand/appartement-de-lopinge-90/80835039/

Description
Ligging:
Dit rustig gelegen appartement, verdeeld over de eerste en tweede verdieping, beschikt over een ruim balkon op het westen en bevindt zich op een uitstekende locatie in het centrum van Cadzand-Bad. Alle dagelijkse voorzieningen, de jachthaven, het strand en de zee bevinden zich op korte loopafstand.
Vanuit residentie De Lopinge wandelt u binnen enkele minuten naar de sfeervolle jachthaven met het karakteristieke houten plein en de bekende ‘Walk of Freedom’. Ook de winkelgalerij ligt vlakbij en biedt een gevarieerd aanbod aan voorzieningen, waaronder een viswinkel, delicatessenzaak, supermarkt, drogisterij, fietsverhuur, diverse restaurants en een ijssalon. Het brede zandstrand van Cadzand, met gezellige strandpaviljoens zoals De Piraat, bereikt u eveneens in enkele minuten.
Indeling:
Via de gemeenschappelijke inkomhal bereikt u met de trap de eerste verdieping, waar het appartement toegankelijk is via de hal met ruimte voor een garderobe.
Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct de aangename lichtinval op. Dankzij de grote raampartij aan de westzijde en het extra raam in de zijgevel geniet de leefruimte van een open en lichte sfeer. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het royale balkon, waar u heerlijk kunt genieten van de zon.
De keuken is praktisch ingericht en voorzien van een 2-pits elektrische kookplaat, afzuigkap, spoelbak, losse koel/vriescombinatie en magnetron.
Verder bevinden zich op deze verdieping een badkamer met douche en wastafel, evenals een separaat toilet met fonteintje.
Een extra pluspunt van dit appartement is de rustige ligging zonder directe naastgelegen buren of bovenburen — enkel onderburen — wat zorgt voor een aangenaam gevoel van privacy.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap in de woonkamer bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een ruime overloop met toegang tot de slaapkamer. Dankzij de royale afmetingen is de overloop uitstekend geschikt als tweede slaapgelegenheid of werkruimte.
Balkon: (16,1 m2)
Het ruime balkon van 16,1 m² (2,80 x 5,75 m) strekt zich uit over de volledige breedte van het appartement en is gunstig georiënteerd op het westen. Hierdoor kunt u hier vrijwel de gehele dag van de zon genieten. Met uitzicht over de gemeenschappelijke tuin vormt dit een heerlijke plek om in alle rust te ontspannen.
Extra’s:
- Rustige en centrale ligging in Cadzand-Bad
- Op korte loopafstand van strand, zee en jachthaven
- Lichte woonkamer dankzij grote raampartijen
- Mogelijkheid tot een tweede slaapgelegenheid
- Ruim zonnig balkon op het westen.
- Gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig
- Parkeergelegenheid direct voor het gebouw (vergunninghouders)
- Bijdrage VVE 2026 € 830,57 per kwartaal voor o.a. verzekering, (tuin)onderhoud, huurboiler etc.
- Bijdrage VVE 2026 € 65,19 per kwartaal voor tv en internet
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 235,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,796
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Specific
- Double occupancy possible and partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 183 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Electric heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda