
Atlanta 582903 PH Capelle aan den IJsselVuykterrein
€ 370,000 k.k.
Eye-catcherRuim 3-laags appartement met 2 slaapkamers en uitzicht op de IJssel
Description
Charmant en opvallend ruim appartement met 3 woonlagen aan de Atlanta in Capelle aan den IJssel! Deze woning gelegen op de vierde en vijfde etage biedt een prachtig, onbelemmerd uitzicht op de Hollandse IJssel. De woning beschikt over twee slaapkamers, een zolder, energielabel A en een royale woonoppervlak van 79 m2!
De woning is gelegen een rustige woonwijk met veel groen en omgeven door veel water (Hollandse Ijssel). De buurt is voorzien van scholen, speeltuinen en wandelparken, wat het een ideale plek maakt voor gezinnen met kinderen. Voor uw dagelijkse benodigdheden kunt u terecht in het nabijgelegen winkelcentrum De Koperwiek. Met de nabijheid van diverse uitvalswegen (A20 en A16) zijn steden zoals Rotterdam en Dordrecht gemakkelijk te bereiken. Tevens heeft het centrum een metrostation waardoor je in ca. 15 minuten in het centrum van Rotterdam bent en zijn er bushaltes in de buurt. Kortom, dé ideale locatie voor jong en oud!
Indeling
Je komt het complex binnen in een afgesloten entree met de brievenbussen, lift en trappenhal.
Vierde verdieping
Entreehal die toegang geeft tot de afgesloten toiletruimte, trapopgang en de woonkamer. De woonkamer geniet veel natuurlijk licht door de grote ramen en heeft een nette afwerking. De open keuken in praktische L-opstelling is van alle gemakken voorzien: een gaskookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en een combi oven/magnetron. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het balkon met een fantastisch uitzicht!
Vijfde verdieping
De overloop geeft toegang tot de twee slaapkamers aan de voor- en achterzijde van de woning. De badkamer is uitgerust met een toilet, douche, wastafel en wasmachine aansluiting.
Zesde verdieping
Open zolderkamer met knieschotten voor opbergruimte en dakramen voor voldoende daglicht om deze kamer als werk- of slaapkamer te gebruiken.
Bijzonderheden:
- Maandelijkse VvE bijdrage: € 211,20,-
- Drie slaapkamers
- Gunstige ligging
- Omgeven door water van de Hollandse IJssel
- Energielabel A
- Bouwjaar 1988
- Royale woonoppervlakte van 79 m2
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Koper wordt uitgenodigd zelf de opgegeven oppervlakten van het gekochte op juistheid te controleren.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Ruseler Makelaars geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 370,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,684
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 211.20 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 293 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2017, in ownership
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 9094
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, open location and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 211.20 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 47
Floorplans 4
© 2001-2025 funda


















































