Description
*** NU IN VERKOOP ****
EEN FENOMENAAL, ULTRA LUXE EN INSTAPKLAAR APPARTEMENT IN CAPELLE WEST.
DIT WERKELIJK SCHITTERENDE APPARTEMENT IS GELEGEN OP DE VIJFDE ETAGE VAN EEN KLEINSCHALIG EN VRIJWEL NIEUW COMPLEX AAN DE HOLLANDSCHE IJSSEL. BEHALVE DIT LUXE APPARTEMENT ZIT TEVENS BIJ DE PRIJS INBEGREPEN; EEN WAANZINNIGE PRIVE ENTERTAINMENT RUIMTE IN DE KELDER, EEN DUBBELE GARAGE OP DE BEGANE GROND, PLUS EEN EIGEN PARKEERPLAATS OP HET AFGESLOTEN TERREIN.
LUXE, LUXER, LUXEST:
Bij de inrichting van dit appartement is zeer weloverwogen nagedacht en daarom ontbreekt het hier werkelijk aan niets! De mooiste, hoogwaardige en milieu bewuste materialen plus technische hoogstandjes zijn gebruikt om dit appartement om te bouwen tot een waar paleis. Voor uitgebreidere informatie verwijzen wij u graag naar onderstaande specificaties.
ENERGIEZUINIG:
Bij de bouw van dit appartement is gekozen voor triple glas.
Het appartement is voorzien van een grondgebonden water-water warmtepomp met 2 bronnen tot een diepte van 200 meter. Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming/vloerkoeling en de entertainmentruimte wordt verwarmd middels elektrische radiatoren. Voor de ventilatie is er een WTW systeem.
Op het dak zijn 6 zonnepanelen geplaatst welke elk apart zijn gestuurd voor het hoogst mogelijke rendement.
LOCATIE:
Het complex dateert uit 2021 en is binnendijks gelegen aan de Hollandsche IJssel.
Vanaf het riante terras op de vijfde etage kunt u genieten van een prachtig wijds uitzicht over de rivier en de skyline van Rotterdam. Capelle West vormt een kleine, hechte gemeenschap met een gezellig winkelstraatje, een busverbinding, lagere scholen, een nostalgische dorpskerk en directe verbindingen met uitvalswegen A16 & A20.
Bovendien zit u hiervandaan binnen 10 minuten in het hart van Rotterdam.
SPECIFICATIES:
-Bouwjaar: 2021
-Eigen grond
-Woonoppervlakte: 274m²
-Overig inpandige ruimte: 34m²
-Buitenruimte: 32m²
-Inhoud: 1017m³
-Isolatie: volledig geïsoleerd, triple glas voorzien van horren en screens.
-Verwarming: grondgebonden water-water warmtepomp
-Vloerverwarming/vloerkoeling door het gehele appartement
-Elektrische radiatoren in de eigen entertainment ruimte / kelder onder het complex.
-WTW systeem in het appartement en in de kelder
-Airconditioning in de master bedroom
-6 zonnepanelen, elk apart gestuurd voor optimaal rendement
-Waterontharder
-Energielabel: A+++
Het appartement binnen & buiten:
-Mereno keuken naar ontwerp van binnenhuis architect 'Eric Kant', voorzien van A merk inbouwapparatuur, waaronder een Quooker kraan, vaatwasser, inductie kookplaat met geïntegreerd afzuigmechanisme, koelkast, vriezer, oven, magnetron en wijnkoeler.
-Badkamer met wandcloset, wastafelmeubel met waskommen, design radiator, douche en inbouw kastenwand voor opbergruimte. De wasmachine en droger zijn hierin volledig geïntegreerd.
-Stalen taatsdeur (Gewoon Gers ) tussen de hal en de living.
-Het appartement is voorzien van 2 WIFI steunpunten op de 5e verdieping en 2 WIFI steunpunten in de entertainmentruimte.
-Inbouwspots door vrijwel het gehele appartement
-Buitenterras op het zuiden met glazen vouwwand en Cubola zonwering.
-Buitenterras naar ontwerp van Erik van Gelder; geheel aangekleed en voorzien van een verrijdbare bar, keramische tegels, plantenbakken, plus Alterwood planken vlonder. Ook aansluitingen voor terrasverwarming zijn aanwezig.
Entertainment ruimte / kelder:
-Toegankelijk via de algemene lift met privé sleutelbediening om tot deze verdieping te geraken. Tevens bereikbaar vanuit de dubbele garage.
-Traphal vanuit garage naar kelder uitgevoerd in klassieke stijl (Engelse)
-Hal beneden met fraaie vaste kastenwand en toegang tot de lift.
-Toiletruimte met wastafelmeubel met waskom, urinoir en wandcloset.
-WIFI versterkers aanwezig voor de gehele kelder
Dubbele garage op begane grond:
-Elektrische overheaddeuren met afstandsbediening.
-Vloer voorzien van een epoxy gietvloer.
-Heracoustiek plafond met LED verlichting armaturen.
-Pantryblok (warm en koud water) met bovenkastjes.
-Wanden betegeld tot 1,2 meter.
-Oplaadpunt voor elektrische auto.
KORTE RONDLEIDING:
Begane grond met afgesloten centrale entree, waarvandaan de lift naar o.a. de 5e etage of de privé kelder vertrekt.
5e etage:
Entree, hal met toegang tot alle vertrekken van het appartement, te beginnen bij het toilet, voorzien van wandcloset en wastafelmeubel met waskom. In de hal is een prachtige mahonie houten inbouwkast geplaatst welke dienst doet als garderobekast. De inpandige berging is geheel afgetimmerd en voorzien van legplanken.
Hier is ruimte voor o.a. de warmtepomp, WTW installatie, omvormer van de zonnepanelen etc.
Vanuit de doorlopende hal betreden we via statige stalen taatsdeuren de riante living.
Deze prachtige living is opgedeeld in een luxe woonkamer (54m²) met eethoek en zithoek, plus een aangrenzend open keuken, voorzien van kookeiland. De Mereno design keuken (19m²) is uiterst luxe en bijzonder compleet uitgevoerd, voorzien van enkel A merk inbouw apparatuur (zie specificaties).
Vanuit de woonkamer is er via een brede schuifpui toegang tot het immense terras (32m²) welke middels een glazen vouwwand is opgedeeld. Het dakterras is tevens voorzien van een Cubola zonwering.
Vanaf het terras is het vrije uitzicht over de Hollandsche IJssel, de omgeving en de skyline van Rotterdam adembenemend. Weer binnen begeven we ons via de hal naar de master bedroom.
Deze prachtige kamer (23m²) is voorzien van airconditioning en een aangrenzende walk in closet.
Deze chique walk in closet (7m²) is rondom op maat gemaakt uit prachtig mahoniehout.
Ook de naastgelegen badkamer is een lust voor het oog.
Behalve bijzonder fraai, rustiek tegelwerk is ook het brede wastafel meubel met de waskommen en wasmanden erg fraai.
Dit geldt ook voor de ruime doucheruimte met regendouche.
En niet te vergeten de op maat gemaakte kastenwand met daarin veel opbergruimte en plaats voor de was apparatuur. Verder telt deze prachtige badkamer uiteraard nog een wand closet, plus design radiator.
De 2e slaapkamer van dit appartement is met ca. 12m² eveneens ruim bemeten.
begane grond / garage:
Vanaf het afgesloten parkeerterrein met eigen parkeerplaats is er ook toegang tot de bijhorende dubbele garage.
Vanuit deze garage is er via een brandwerende deur toegang tot een achtergelegen hal. Hiervandaan leidt een statige, klassieke trap naar de ondergelegen entertainment ruimte.
Onderaan de trap treffen we allereerst een ruime hal met een prachtige, verlichte kastenwand op maat; wederom klassiek uitgevoerd. In deze hal eindigt ook de lift, waarmee u zich direct vanuit of naar het appartement kunt begeven. Dit is enkel middels een speciale lift sleutel voor de eigenaar van appartement 3L mogelijk.
In de hal is ook toegang tot een fraaie sanitaire ruimte.
Hier treffen we een urinoir, wand closet en breed wastafelmeubel met waskom en verlichte spiegel.
kelder:
Dan last but not least; de droom van iedere man: een eigen chique men's club.
Een volledig in Schotse stijl ingerichte ruimte, voorzien van pooltafel, een prachtige op maat gemaakte kastenwand met ruimte voor de mooiste flessen, pantry blok met keramisch werkblad (warm & koud water), koelkast en wijnkoeler.
In de naastgelegen ruimte treffen we een ware bioscoop annex golf ruimte.
Deze akoestisch gezien fantastische ruimte is voorzien van een geïsoleerde houten vloer met podium gedeelte, led verlichting, kunstgras, tapijt en gordijnen. De apparatuur voor de golfsimulator is verwerkt in de vloer en aan het plafond.
KORTOM: SPEECHLESS!!!
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,149,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,193
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 468.04 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 274 m²
- Other space inside the building
- 34 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- Volume in cubic meters
- 1,017 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, french balcony, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and solar collectors
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Triple glazed, energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating
Cadastral data
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 10706
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 10706
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 10706
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- CAPELLE AAN DEN IJSSEL B 10706
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property