This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/coevorden/appartement-rembrandtlaan-28/44466453/

Eye-catcherEen verrassend ruim appartement op een centrale locatie!
Description
Op zoek naar een verrassend ruime en vrijwel instapklare maisonnette met eigen garagebox? Dan is deze woning absoluut een bezichtiging waard! Dit appartement is verdeeld over de 1e en 2e verdieping van een kleinschalig appartementencomplex in de woonwijk Poppenhare. De ligging is ideaal: op korte afstand van het centrum, scholen en het stadspark. Het complex is de afgelopen jaren bovendien gemoderniseerd met een afgesloten entree, postbussen, intercomsysteem en vernieuwde galerijen.
De woning is vanaf 2018 grotendeels intern gerenoveerd en biedt een moderne afwerking gecombineerd met verrassend veel leefruimte. Zo beschikt de maisonnette over maar liefst vier slaapkamers, een eigentijdse keuken en een nette badkamer. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas (2019) en een moderne Intergas HRE cv-ketel uit 2018. Kortom: een woning waar u zó in kunt!
Indeling
1e verdieping
Entree/hal met meterkast, toilet en praktische berging met wasmachineaansluiting. De gehele verdieping is afgewerkt met een nette pvc visgraatvloer, wat zorgt voor een moderne en warme uitstraling. De lichte woonkamer biedt volop leefruimte en staat in open verbinding met de moderne keuken in hoekopstelling. Deze keuken is geplaatst in december 2021 en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven, koel-/vriescombinatie, filter afzuigkap en een gasfornuis met wokbrander. Daarnaast is er een handige voorraadkast aanwezig.
2e verdieping
Overloop met toegang tot vier slaapkamers en de verzorgde badkamer. De badkamer is uitgerust met een wastafel, designradiator en een comfortabele inloopdouche.
Bijzonderheden
Ruime maisonnette verdeeld over twee woonlagen
Eigen garagebox op de begane grond
Vier slaapkamers
Moderne keuken geplaatst in 2021
Cv-ketel Intergas HRE (2018)
Kunststof kozijnen met HR++ glas (2019)
Plat dak van het complex vernieuwd
Vrijwel instapklaar
Gelegen nabij centrum, scholen en stadspark
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Er wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 205,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,356
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 55.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (double upstairs apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
- Located at
- 1st floor
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- COEVORDEN C 1687
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- COEVORDEN C 1687
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Periodic contribution
- Yes (€ 55.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda