This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/culemborg/huis-monarchvlinderlaan-2/43224198/

Monarchvlinderlaan 24105 TS CulemborgParijsch Vlinderbuurt
€ 975,000 k.k.
Eye-catcherGave 2-kapper (225 m2) met toffe woonkeuken en 2 badkamers!
Description
Verrassend ruim, licht en comfortabel wonen
Dat vind je in deze half vrijstaande woning aan de Monarchvlinderlaan 2 in Culemborg!
Met een royaal woonoppervlak van maar liefst 225 m² en een hoogwaardige afwerking tot in de kleinste details, geniet je hier van alle vrijheid om te wonen, werken, ontspannen en genieten.
Het kloppend hart van deze woning is de riante woonkamer. De stoere stalen en suite-wand geeft de ruimte niet alleen een eigentijdse uitstraling, maar zorgt ook voor een subtiele scheiding tussen de living en de woonkeuken. Dit levert een combinatie op van karakter, lichtinval en een vleugje luxe loftgevoel.
De recent vernieuwde keuken is dé blikvanger van het huis. Met een royaal kook- en spoeleiland, strakke lijnen en alle denkbare moderne apparatuur is dit de perfecte plek voor iedereen die van koken en gezellig tafelen houdt. Of het nu gaat om een uitgebreid diner of een snelle cappuccino, hier voel je je iedere dag weer thuis.
Het huis ligt rustig met toch met alle voorzieningen binnen handbereik: een winkelcentrum, medisch centrum, scholen en kinderopvang bevinden zich letterlijk om de hoek. Op de fiets ben je zo in het historische centrum van Culemborg, bij het NS-station of bij je sportvereniging. Door de nabijheid van de A2, A15 en A27 en de rechtstreekse treinverbindingen sta je snel in Utrecht of Den Bosch.
Een huis naar je hart? We laten het graag aan je zien!
Indeling:
Begane grond:
Via de entree kom je in de royale hal met meterkast, toiletruimte (voorzien van hangcloset en fontein), trap en een deur naar de berging.
Je komt vervolgens binnen in de woonkeuken, die door de stalen en suite-wand is gescheiden van de living. De keuken is uitstekend ingericht en biedt meer dan genoeg ruimte voor een grote eettafel, terwijl de strakke gashaard zorgt voor een gezellige sfeer. Aansluitend aan de keuken vind je de bijkeuken, voorzien van een wasmachineaansluiting en veel bergruimte.
De berging én de bijkeuken kun je ook een andere bestemming geven, zoals: een woon-, slaap-of kantoorruimte en hebben een eigen toegangsdeur.
Deze ruimten zijn uitgerust met vloerverwarming en voorbereid op een natte ruimte.
Zowel via de bijkeuken, als de openslaande deuren in de keuken bereik je de achtertuin.
Buiten tref je een verzorgde, onderhoudsarme tuin aan die uitnodigt tot ontspannen. Lange zomeravonden, spelende kinderen of rustig een boek lezen in de zon – alles is mogelijk. Onder de overkapping - met sfeervolle houtkachel en buitenkeuken - geniet je het hele jaar door van het buitenleven.
Parkeren doe je op je eigen oprit (met laadpaal) en voldoende ruimte voor 3 auto’s en ook aan de voorkant heb je een uitnodigend terras.
1e Verdieping:
De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De master bedroom is een ware droomkamer, compleet met een royale inloopkast. De slaapkamer boven de berging heeft 3 dakramen en veel bergruimte, en is uitstekend te gebruiken als relax-, kantoor- of slaapruimte. De ruime badkamer is modern en stijlvol afgewerkt met een comfortabele inloopdouche, een wastafelmeubel, een tweede hangcloset en hoogwaardig tegelwerk.
2e Verdieping:
Deze verdieping is het paradepaardje van het huis. De royale slaapkamer beschikt over veel bergruimte en een eigen “hotel chique” badkamer met een vrijstaand bad, een inloopdouche, een wastafelmeubel en een 3e hangcloset. De cv-combiketel is netjes weggewerkt in een kastruimte.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 2016;
- gebruiksoppervlakte wonen 225m2, inhoud 917m3, perceeloppervlakte 369m2;
- de vloeren op alle verdiepingen zijn voorzien van pvc
- warm water en verwarming via cv-combiketel (bouwjaar 2017), gaskachel en houtkachel
- de begane grond en de badkamers zijn voorzien van vloerverwarming
- je hebt airconditioning in de woonkamer (3,5 kW), woonkeuken (5 kW), 1e verdieping (3,5 kW) en 2e verdieping (3,5 kW)
- aan de achterkant is er een breed (5.5 m) elektrisch bedienbaar zonnescherm en aan de voorkant heb je elektrisch bedienbare screens
- de keuken is uitgerust met Siemens Studioline inbouwapparatuur (combi-oven, koffieapparaat, grote koelkast), brede bakoven (90 cm), kooktoestel met wok brander (90 cm) en een krachtige plafondafzuiger
- er is een waterontharder;
- de buitenkeuken heeft een wok brander en hardstenen aanrechtblad
- het huis is volledig geïsoleerd, heeft 22 zonnepanelen en energielabel A
Oplevering:
In overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,333
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 225 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 369 m²
- Volume in cubic meters
- 917 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 toilets, 2 washstands, shower, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, gas heaters, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2017, in ownership
Cadastral data
- CULEMBORG N 3694
- Cadastral map
- Area
- 369 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 110 m² (11.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda