This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/culemborg/huis-oude-rekemerstraat-46/43315610/

Oude Rekemerstraat 464105 AK CulemborgAchter de Poort
€ 330,000 k.k.
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 7 5 3 4
Ruime kluswoning met veel potentie, goede isolatie en een besloten tuin met achterom - dé kans om jouw droomhuis te creëren!
Deze interessante kluswoning biedt een unieke mogelijkheid om een woning volledig naar eigen smaak en inzicht af te bouwen. De woning is nagenoeg volledig gestript en wacht op een nieuwe afwerking. Dankzij de reeds aanwezige voorzieningen, zoals dubbele beglazing, dak- en spouwisolatie en een HR combiketel, ligt er een prima basis voor een comfortabel woonhuis.
Highlights in één oogopslag
oKluswoning met volop mogelijkheden
oVolledig naar eigen smaak af te bouwen
oDubbele beglazing, dakisolatie en spouwisolatie
oVerwarming via AWB HR combiketel (bouwjaar 2008)
oBesloten achtertuin met stenen berging en achterom
oDrie slaapkamers en ruime bergzolder
Begane grond
Entree met toilet en meterkast. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer en de keukenruimte. De keukenruimte beschikt over een deur naar de achtertuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De begane grond biedt volop mogelijkheden voor een eigentijdse indeling.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie slaapkamers (resp. ca. 13, 8,5 en 5,5 m2) en de badkamerruimte. De ruimtes zijn nog naar eigen wens in te delen en af te werken, waardoor je hier een comfortabele en functionele verdieping kunt realiseren.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereikbare ruime bergzolder. Ideaal voor extra opslagruimte of eventueel verder te benutten, afhankelijk van jouw wensen.
Tuin
De besloten achtertuin ligt op het zuidoosten en biedt voldoende privacy en is voorzien van een stenen berging en een praktische achterom. Een fijne plek om na de verbouwing volop te genieten van het buitenleven.
Bent u nog niet zo bekend in Culemborg? Lees dan 'Welkom in Culemborg!' eens door; deze staat achterin de brochure van deze woning.
Goed om te weten
-U moet altijd zelf de woning bezichtigen voordat u een bod kunt doen
-Lees ook onze selectie- en de toewijzingsprocedure. Deze staan op de website 'Kopen Kleurrijk Wonen' maar ook achterin in brochure van deze woning.
-U krijgt na de bezichtiging toegang tot ons biedportaal. Hier kunt u een bod doen. De sluitingsdatum voor het doen van een bod staat in het biedportaal vermeld.
-Op al onze woningen is een zelfbewoningsplicht van toepassing. Hierin is onder andere opgenomen dat wij alleen mogen verkopen aan natuurlijke personen voor zelfbewoning.
-Wij werken met vaste projectnotarissen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,648
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Plot size
- 144 m²
- Volume in cubic meters
- 225 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
Cadastral data
- CULEMBORG C 3994
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
© 2001-2026 funda