This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/dalfsen/huis-elskamp-34/43266483/

Eye-catcherVrijstaand wonen, de plek voor wie rust, ruimte en luxe zoekt
Description
Vrijstaand wonen aan de Elskamp 34, rustig, groen en kindvriendelijk in Dalfsen.
In Dalfsen komt het comfortabel wonen en natuur samen! Gelegen in het schilderachtige Vechtdal, ook wel de Groene Parel aan de Vecht genoemd, is dit dé plek voor wie rust, ruimte en luxe zoekt. U wandelt en fietst hier langs statige landgoederen en door uitgestrekte bossen, terwijl het uitzicht vanaf het water blijft betoveren. Een omgeving die steeds weer verrast en het levendige Zwolle is binnen 15 minuten bereikbaar!
Ontdek deze prachtige vrijstaande woning op Elskamp 34, gelegen in een groene en rustige woonwijk van Dalfsen. De woning biedt een ruime woonoppervlakte van ca. 174 m². Is in de afgelopen jaren gemoderniseerd met energiebesparende maatregelen, nieuw sanitair en keuken.
Het perceel heeft een oppervlakte van ongeveer 500 m², waarbij er een onderhoudsvriendelijke tuin aanwezig is.
Wat deze woning bijzonder maakt:
- Vrijstaande bouw met ruime woonoppervlakte (±174 m²).
- Bouwjaar 1984: degelijke constructie en comfortabele indeling.
- CV ketel van 2023.
- Woning is voorzien van 14 zonnepanelen en HR++ glas
- Carport en ruime garage.
- Badkamer en keuken vernieuwd in 2014.
- Perceelgrootte 500 m², ideaal voor een nette achtertuin en privacy.
- Direct grenzend aan een openbare groenvoorziening, waardoor je extra ruimte en een vrij gevoel ervaart.
- Speelvoorzieningen voor kinderen liggen op korte loopafstand, perfect voor gezinnen.
- Praktische kelder van bijna 9 m², ideaal als provisieruimte, voorraadkelder of hobbyruimte.
Indeling
Kelder
Via een vaste trap bereik je de kelder (ca. 2,20 m x 3,98 m, stahoogte 1,99 m). Deze ruimte is uitstekend geschikt als provisiekelder, wijnkelder of praktische bergruimte.
Begane grond
Entree met hal, garderobe en toilet. Vanuit de hal toegang tot de lichte woonkamer, die door de grote raampartijen een prettige lichtinval heeft. Tevens is de woonkamer voorzien van de ruime serre, waar het heerlijk toeven is. De woonkamer sluit aan op de eetkamer en een halfopen keuken, die direct toegang biedt tot de tuin en de bijkeuken. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang naar de ruime tuin en de riante garage.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer voorzien is van een balkon. Er is luxe badkamer, voorzien van riante inloopdouche, wastafel en tweede toilet. Er is een ruime berging aanwezig, welke bereikbaar is vanuit een slaapkamer. Op deze verdieping is een separate ruimte voor CV ketel en badgeiser.
Tweede verdieping / zolder
Via een vlizotrap is de vliering bereikbaar. Deze ruimte is ideaal als extra opslagruimte.
Ligging & omgeving
Elskamp ligt in de wijk Ankummer Es, binnen de gemeente Dalfsen, een prettige woonomgeving met groen en nabijheid van dorpsvoorzieningen. Dankzij de aangrenzende groenvoorziening en speeltuinen is dit een kindvriendelijke locatie waar veiligheid en ontspanning samenkomen. Het dorpscentrum van Dalfsen, met winkels, restaurants en basisvoorzieningen, is gemakkelijk bereikbaar; ook scholen en lokale voorzieningen zijn dichtbij, wat de locatie zeer geschikt maakt voor gezinnen en woon-werkverkeer binnen de regio.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,310
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 174 m²
- Other space inside the building
- 39 m²
- Exterior space attached to the building
- 48 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 500 m²
- Volume in cubic meters
- 599 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, hot air heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and gas water heater
- CH boiler
- Elan 25 HR36/30a (2023, in ownership)
Cadastral data
- DALFSEN K 7798
- Cadastral map
- Area
- 500 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 53
© 2001-2025 funda




















































