This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/de-krim/huis-kalkwijk-11/44450468/

Eye-catcherVrijstaand wonen op een prachtige landelijke locatie!
Description
Vrijstaand wonen op een prachtige landelijke locatie, omringd door rust, ruimte en weidse uitzichten!
Deze verrassend ruime woning beschikt over maar liefst 160 m² woonoppervlak en is gelegen op een royaal perceel van 2.440 m². Hier geniet u dagelijks van privacy, groen en het buitenleven, terwijl de woning tevens uitstekend is onderhouden en praktisch is ingedeeld.
De woning heeft een sfeervolle uitstraling die perfect past bij de landelijke omgeving. Vanuit zowel de woning als de tuin is er fraai uitzicht over het omliggende groen en de landerijen. Dankzij het royale perceel zijn er meerdere heerlijke zitplekjes gecreëerd waar u op ieder moment van de dag kunt genieten van zon, rust en natuur. De tuin biedt volop ruimte voor tuinliefhebbers, spelende kinderen of het houden van dieren.
Een groot pluspunt is de ruime carport op het perceel, ideaal voor het stallen van een caravan, camper of meerdere auto’s. Daarnaast beschikt de woning over een grote garage en praktische bijkeuken, waardoor er volop bergruimte aanwezig is.
INDELING
Begane grond
Entree in de hal met toegang tot een slaapkamer op de begane grond, ideaal voor gelijkvloers wonen of gebruik als kantoor-/werkkamer. De ruime woonkamer aan de voorzijde van de woning is heerlijk licht en biedt een sfeervol uitzicht over de tuin en het omliggende landschap.
Aan de achterzijde bevindt zich de royale woonkeuken met volop ruimte voor een grote eettafel. De keuken staat in directe verbinding met de tuin en vormt echt het hart van de woning. Vanuit de keuken is er toegang tot de badkamer, voorzien van dubbele wastafel, toilet en dubbele douche. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met extra keukenopstelling en toegang tot zowel buiten als de ruime garage. Deze garage biedt volop mogelijkheden voor hobby, opslag of het stallen van voertuigen.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers. Beide kamers beschikken over praktische bergruimte achter de knieschotten. Daarnaast bevindt zich op de verdieping een tweede badkamer met toilet en wastafel.
Tuin
De tuin rondom de woning is een absoluut hoogtepunt. Het royale perceel biedt een prachtige combinatie van gazon, volwassen groen en meerdere sfeervolle terrassen. Dankzij de vrije ligging geniet u hier van optimale privacy en een schitterend uitzicht over de omliggende landerijen. De vijver en het vele groen versterken het landelijke karakter en maken dit een heerlijke plek om tot rust te komen.
Kortom: een uitstekend onderhouden vrijstaande woning met verrassend veel ruimte, volop privacy en een prachtige landelijke ligging. Een ideale plek voor wie comfortabel wil wonen in het groen met alle ruimte om zich heen.
Toelichting meting gebruiksoppervlakte: De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,062
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1945-1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Other space inside the building
- 58 m²
- Plot size
- 2,440 m²
- Volume in cubic meters
- 807 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- GRAMSBERGEN K 32
- Cadastral map
- Area
- 2,440 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, outside the built-up area, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda