New
Korhoenstraat 255764 SC De RipsDe Rips
€ 639,000 k.k.
- 148 m²living area
- 435 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Aan een rustige woonstraat ligt dit fraaie en zeer degelijk gebouwde vrijstaande huis met riante garage, carport en luxe overkapping. Het sfeervolle huis beschikt over veel woonoppervlakte met onder andere ruime slaapkamers op de verdieping, een zolder met volop mogelijkheden voor extra kamers en een mogelijke speel-. werk- of hobbyruimte op de begane grond. Dit zeer goed onderhouden en sfeervolle huis is zeker een bezichtiging waard!
Indeling
De oprit met carport biedt parkeergelegenheid op eigen terrein en geeft toegang tot de garage en het huis.
In de hal zijn de trapopgang naar de 1e verdieping, de complete meterkast, een garderobenis en een praktische trapkast aanwezig.
Nagenoeg de gehele begane grond is voorzien van een hoogwaardige tegelvloer met vloerverwarming.
De royale woonkamer geniet van veel natuurlijk daglicht dankzij de aanwezigheid van grote raampartijen, een erker in zijgevel en de openslaande tuindeuren in de achtergevel. Deze dubbel openslaande deuren geven toegang tot fraaie overkapping aan de achtergevel.
Vanuit de woonkamer is toegang tot de keuken.
Deze dichte leefkeuken, welke ruimte biedt voor het plaatsen van een eettafel, is in landelijke stijl en geplaatst in een hoekopstelling. De keuken is voorzien van een granieten werkblad, een 5 pits gaskookplaat met afzuigkap, vaatwasser, oven en een koelkast.
De keuken is eveneens afgewerkt met een tegelvloer welke is doorgetrokken vanuit de woonkamer.
Vanuit de keuken is toegang tot de bijkeuken. De praktische bijkeuken, een buffer tussen de tuin en het huis, beschikt over een uitstortgootsteen en toegang tot een half betegelde toiletruimte met hangcloset en fonteintje.
De inpandig bereikbare garage is dankzij de royale afmetingen voor vele doeleinden geschikt! Zo is het zeer eenvoudig om de ruimte te splitsen en achterin een separate speel-, werk- of hobbykamer te creëren. Ook hier zijn dubbele deuren aanwezig met extra toegang tot de tuin aanwezig.
Het voorste gedeelte van de garage beschikt over vloerverwarming en de elektrische garagedeur geeft toegang tot de carport.
In de fraai aangelegde achtertuin is het heerlijk genieten van groen, rust en privacy! Aan de achtergevel is een prachtige overkapping aanwezig, welke mooi aansluit bij de sfeer van het huis. De aanwezige lichtstraat, de vloertegels en glazen panelen zorgen voor een zeer verzorgd geheel.
De tuin is verder ingericht met gazon, sierbestrating, vaste beplanting en fraaie bomen welke voor privacy zorgen. Aan de zijgevel geeft een tuinpoort toegang tot de straat. Achter de garage biedt een extra overkapping stallingsruimte.
1e Verdieping
De overloop biedt toegang tot drie ruime slaapkamers, een praktische wasruimte en de moderne badkamer. De slaapkamers zijn stuk voor stuk keurig afgewerkt met een duurzame laminaatvloer, strak gestucte wanden en nette spuitwerk plafonds, wat zorgt voor een verzorgde en eigentijdse uitstraling.
Aan de achterzijde bevindt zich de royale ouderslaapkamer, welke beschikt over vaste kastruimte. Aan de voorzijde liggen nog twee comfortabele slaapkamers, ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer.
Daarnaast beschikt deze verdieping over een halfbetegelde wasruimte met daglichttoetreding, waardoor een praktische en prettige wasplek is ontstaan.
De verrassend ruime en volledig betegelde badkamer is uitgevoerd in een lichte en tijdloze kleurstelling en voorzien van alle comfort. Zo beschikt de badkamer over een douchecabine, ligbad, hangcloset en een wastafel met modern meubel. Dankzij de vloerverwarming en de mogelijkheid tot zowel natuurlijke als mechanische ventilatie is het hier extra comfortabel.
2e Verdieping
Via een vaste trap is de open zolderverdieping bereikbaar. Deze multifunctionele ruimte is voorzien van daglichttoetreding en afgewerkt met vloerbedekking, waardoor een fijne extra verdieping is ontstaan die zich uitstekend leent als hobbyruimte, werkplek of extra bergruimte.
Tevens bevindt zich hier de WTW-installatie en is er kastruimte gecreëerd in de schuinte van de kap.
ALGEMEEN
- Riante vrijstaande woning met diepe garage, overkapping en carport
- Goed afgewerkt en keurig onderhouden
- Volop leefruimte, een heerlijke tuin en een kindvriendelijke ligging aan een rustige woonstraat
- Voorzien van energielabel A
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopdocumentatie. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 639,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,318
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Other space inside the building
- 77 m²
- Exterior space attached to the building
- 40 m²
- Plot size
- 435 m²
- Volume in cubic meters
- 833 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BAKEL EN MILHEEZE A 4586
- Cadastral map
- Area
- 435 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
994x
Viewed
10x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Rips
De Rips- Residents
- 865
- Family with children
- 35%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.