This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/dedemsvaart/huis-hoofdvaart-48/44591691/

Hoofdvaart 487701 JM DedemsvaartDedemsvaart-Zuidwest
€ 460,000 k.k.
Description
Welkom aan de bekendste straat van Dedemsvaart: de Hoofdvaart! Hier staat deze ruime 2-onder-1-kapwoning met volop leefruimte, vier slaapkamers en een royale tuin. Een woning met een traditionele indeling, maar verrassend veel ruimte en mogelijkheden.
Via de entree komen we binnen in de woning. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime woonkamer. Het geluidswerende glas zorgt hier voor een aangenaam rustige plek. Aan de achterzijde vinden we de eetkamer en keuken, waarbij de keuken in 2019 is vernieuwd. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur o.a. een kokendwaterkraan. Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken.
Op de begane grond bevindt zich daarnaast een slaapkamer met badkamer ensuite. De aangrenzende berging biedt de mogelijkheid om een praktische inloopkast te realiseren.
Een echte sfeermaker is de tuinkamer. Dankzij de grote hoeveelheid glas heb je hier een prachtig zicht op de tuin en voelt het alsof je midden in het groen zit. Een heerlijke plek om te ontspannen en tot rust te komen.
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een badkamer. De praktische, vierkante indeling van de badkamer biedt ruimte voor de benodigde voorzieningen. Via de vaste trap bereiken we de tweede verdieping.
Hier vinden we een lichte, multifunctionele ruimte met een eigen keuken. De twee dakramen zorgen voor veel licht en een ruimtelijk gevoel. De ruimte is op verschillende manieren te gebruiken en biedt bovendien de mogelijkheid om extra slaapkamer(s) te realiseren. Op deze verdieping bevindt zich tevens een wasmachineaansluiting, wat de ruimte extra praktisch maakt.
De royale tuin is een heerlijke plek voor wie van groen en privacy houdt. Door de grootte van de tuin is er nauwelijks inkijk en geniet je volop van rust en vrijheid. De vele verschillende planten en bloemen zorgen voor een kleurrijk en levendig geheel. Groene vingers? Dan kun je hier helemaal je gang gaan.
De woning is bovendien voorzien van diverse duurzame en comfortabele voorzieningen. Zo is de vloer nageïsoleerd, zijn er 16 zonnepanelen geplaatst en beschikt de woning over energielabel A. De aanwezige airconditioning zorgt daarnaast voor een aangenaam leefklimaat, ook op warme dagen. Voor extra comfort beschikt de woning over een waterontharder uit 2025.
Kortom: een ruime 2-onder-1-kapwoning met veel leefruimte, een heerlijke tuinkamer en een royale, groene tuin aan de Hoofdvaart in Dedemsvaart.
Indeling:
Begane grond: entree – toilet – meterkast – woonkamer – eetkamer – keuken – bijkeuken – slaapkamer met badkamer ensuite – berging – tuinkamer.
Eerste verdieping: overloop – badkamer – 3 slaapkamers.
Tweede verdieping: multifunctionele ruimte met keuken – wasmachineaansluiting – bergkast met cv-opstelling.
Bijzonderheden
- Vloer nageïsoleerd;
- Airconditioning;
- 16 zonnepanelen;
- Energielabel A;
- Keuken uit 2019;
- Badkamer uit 2021;
- Waterontharder uit 2025;
- Kokendwaterkraan;
- Wasmachineaansluiting op de tweede verdieping.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 460,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,514
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 183 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 530 m²
- Volume in cubic meters
- 628 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 toilets, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag E32C (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- AVEREEST K 3911
- Cadastral map
- Area
- 360 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- AVEREEST K 5115
- Cadastral map
- Area
- 170 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 198 m² (19.13 metre deep and 10.36 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda