This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/delden/appartement-de-eschmolen-303/17248120/

NVM Open Huizen Dag
- Saturday, October 3 from 11:00 AM to 3:00 PM
Description
Gelijkvloers wonen, een royaal balkon en ook nog een eigen garage? Dit appartement in De Eschmolen combineert het allemaal. Met 73 m² woonoppervlakte heb je hier een fijne woonkamer met apart eetgedeelte, één slaapkamer en een recent vernieuwde badkamer. Een fijne basis om direct van te gaan genieten.
Fijne leefruimte
Via de entree kom je binnen in de hal, vanwaar je toegang hebt tot de verschillende vertrekken. De woonkamer biedt een fijne plek voor een comfortabele zithoek. Dankzij de grote raampartijen komt er prettig veel daglicht binnen en kijk je uit richting het balkon. De recent vernieuwde PVC-vloer loopt mooi door in de leefruimte en geeft het geheel een verzorgde uitstraling.
Aansluitend aan de woonkamer is er een apart eetgedeelte. Een grote eettafel kun je hier dus prima kwijt. De keuken ligt hier direct naast en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling. De keuken is voorzien van een kookplaat, gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser.
Vanuit de hal bereik je de slaapkamer. Deze is ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en beschikt over een vaste kastenwand, waardoor je direct de nodige bergruimte hebt.
De badkamer is in december 2025 geheel vernieuwd en heeft daardoor een frisse, moderne uitstraling. Je vindt hier een douche, dubbele wastafel met meubel, toilet en spiegelkast. Daarnaast is er vanuit de hal nog een separaat toilet aanwezig, waarvan de ruimte én het sanitair eveneens in december 2025 geheel zijn vernieuwd.
In dezelfde periode is het appartement volledig geschilderd en gesausd en zijn alle deuren voorzien van nieuw rvs-deurbeslag. Ook is in de centrale hal van het appartement een nieuwe verdeler voor de cv-installatie geplaatst, waardoor de temperatuur beter en sneller regelbaar is. In het voorjaar van 2026 zijn bovendien twee nieuwe elektrisch bedienbare zonweringen geplaatst.
En dan is er ook nog een eigen garage
Een groot pluspunt is de eigen garage in de parkeerkelder. Met circa 25 m² is deze opvallend ruim en heb je hier niet alleen plek voor de auto, maar ook behoorlijk wat extra ruimte voor bijvoorbeeld fietsen en opslag. De kanteldeur is elektrisch bedienbaar en de aanwezige opbergschappen blijven achter.
Wonen in De Eschmolen
De Eschmolen biedt meer dan alleen een eigen appartement. Juist de combinatie van zelfstandig wonen en de voorzieningen binnen het complex maakt wonen hier aantrekkelijk. Zo beschikt het complex over een binnenzwembad, sauna, biljartkamer en verschillende ontmoetingsruimtes. Er is bovendien een centrale ruimte die gratis gereserveerd kan worden voor bijvoorbeeld de ontvangst van een groter gezelschap. Krijg je gasten die willen blijven slapen? Tegen een geringe vergoeding zijn er binnen het complex ook logeerkamers beschikbaar.
Ook de ligging is prettig. Het centrum van Delden met winkels, terrassen en dagelijkse voorzieningen is goed bereikbaar. En voor een wandeling of fietstocht hoef je eveneens niet ver: het groen rondom Delden en landgoed Twickel liggen dichtbij. Zo woon je hier comfortabel, met veel voorzieningen binnen én buiten het complex.
Makelaar Nancy aan het woord
“Dit is een appartement waar je comfortabel en praktisch woont. Alles bevindt zich op één woonlaag, het balkon is heerlijk ruim en beneden beschik je over een eigen garage. Daarbij is de badkamer recent helemaal vernieuwd. Nieuwsgierig geworden? Ik laat je het appartement én De Eschmolen graag tijdens een bezichtiging zien!”
Indeling
Parkeerkelder: garage en parkeerplaats.
Hoofdentree: brievenbussen, videofoon-installatie, liften en toegang tot de trappen.
Appartement: entree, hal, meterkast, separaat toilet, woonkamer met eetgedeelte en toegang tot het balkon, keuken voorzien van kookplaat, gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koel-vriescombinatie en vaatwasser. Slaapkamer en badkamer met douche, dubbele wastafelmeubel, toilet en spiegelkast.
Balkon: royaal balkon van circa 17 m² over een groot deel van de breedte van het appartement.
Feiten op een rij
Woonoppervlakte: 73 m²
Balkon: 17 m²
Eigen garage: 25 m²
Inhoud: 243 m³
Energielabel C
Isolerende beglazing in de gehele woning
Eigen garage in de parkeerkelder
Cv- installatie: blokverwarming
Servicekosten: € 399 p.m.
Voorschot stookkosten: € 120,- p.m.
De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. In de koopakte wordt een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,274
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 399.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 25 m²
- Volume in cubic meters
- 243 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and flue
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- Communal central heating and fireplace
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- STAD-DELDEN A 7020
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in residential district and open location
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Garage, built-in and underground parking
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 399.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda