This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/delden/huis-langestraat-91/43271152/

Langestraat 917491 AC DeldenSchoppenstee
€ 350,000 k.k.
Description
Langestraat 91 – een karaktervolle kluswoning met zó veel potentie
Sommige woningen vragen niet om een kleine update, maar nodigen uit tot het volledig creëren van jouw eigen droomplek. Langestraat 91 in Delden is precies zo’n woning. Een ruime twee onder een kapwoning uit 1955, met maar liefst 185 vierkante meter woonoppervlakte en een verrassend diepe indeling over drie woonlagen en een kelder. Dit is een kluswoning met mogelijkheden, voor iedereen die zoekt naar ruimte, karakter en de vrijheid om het volledig naar eigen smaak in te richten.
Ruimte, licht en een fijne basis om op voort te bouwen
Binnen vind je een woning die groter is dan je op het eerste gezicht zou denken. De vele kamers, de serre, de dakkapel en de praktische bijkeuken bieden volop indelingsmogelijkheden. Denk aan een grote leefkeuken, een royale woonkamer, extra werkplekken of comfortabele slaapkamers – de ruimte is er, het plan bepaal jij.
De badkamer is uitgerust met ligbad, toilet, bidet en wastafelmeubel, maar vraagt – net als de rest van het huis – om een frisse blik en liefdevolle modernisering.
Een woning om helemaal eigen te maken – met authentieke basis
De bouw uit 1955 biedt de charme van een ouder huis, met mogelijkheden om karaktervolle details te behouden. Tegelijkertijd kun je het wooncomfort precies afstemmen op jouw wensen. Van duurzaamheid tot indeling: alles ligt hier nog open.
Extra bijzonder: naast deze woning staat ook Langestraat 89 te koop. Dit biedt een unieke kans om twee woningen te combineren. Denk aan een kangoeroewoning, dubbele bewoning, een mantelzorgoplossing of een riant woonhuis met extra werkruimte. Een mogelijkheid die je zelden tegenkomt in het hart van Delden.
Klusser, dromer, creatieveling of toekomstige bewoner met visie? Dit is jouw kans.
Bouwkundig gekeurd
Zodra het bouwkundig rapport beschikbaar is, zal dit voorafgaand aan de bezichtiging worden verstrekt. Zo weet jij precies waar je aan toe bent voordat je verder droomt over de mogelijkheden.
Locatie: wonen aan de Langestraat in Delden
De woning ligt op een centrale plek in Delden, op korte afstand van dagelijkse voorzieningen, winkels, horeca en het station. Delden staat bekend om zijn warme dorpskern, de groene omgeving en de goede verbinding richting Hengelo, Almelo en Enschede. Ideaal als je rustig wilt wonen, maar toch alles binnen handbereik wilt hebben.
Onze makelaar Arjan aan het woord
“Deze woning is een buitenkans voor iedereen die graag groot woont én het leuk vindt om een huis volledig naar eigen inzicht vorm te geven. De ruimte, de ligging en het karakter van het huis vormen samen een geweldige basis. Wil je de mogelijkheden zelf ervaren? Je bent van harte welkom voor een bezichtiging.”
Indeling & feiten
Begane grond: hal met toilet en meterkast. Ruime woonkamer met voor en achterkamer. Serre met toegang tot achtertuin. Vanuit de hal toegang tot de berging en bijkeuken voorzien van cv-installatie
Eerste verdieping: overloop die toegang biedt tot vier slaapkamers. Badkamer met douche, ligbad, toilet, bidet en wastafel
Tweede verdieping: zolderkamer met dakkapel, extra bergruimte
Kelder: aanwezig.
Tuin: voortuin, onderhoudsvriendelijke achtertuin op het zuiden
Feiten
Bouwjaar: 1955
Woonoppervlakte: 198 m²
Inhoud: 750 m³
Aantal kamers: 7
Aantal slaapkamers: 4
Verwarming: Cv installatie (Nefit, eigendom)
Mogelijkheid tot aankoop samen met nr. 89
Bouwkundige keuring: wordt toegevoegd zodra gereed
De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. In de koopakte wordt een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,768
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 256 m²
- Volume in cubic meters
- 750 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- French balcony, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (in ownership)
Cadastral data
- STAD-DELDEN A 9710
- Cadastral map
- Area
- 256 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 100 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 22
© 2001-2025 funda





















