This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/delft/huis-van-der-kamlaan-3/44455752/

Description
ZESKAMER EENGEZINSWONING MET ZONNIGE ACHTERTUIN EN RUIME BERGING.
Centraal in de geliefde “Buitenhof” gelegen woning met royale maatvoering.
Naast de doorzon woonkamer telt de woning een nette open keuken, keurige badkamer, vijf ruime slaapkamers en een dubbele dakkapel.
Op korte afstand treft u een divers aanbod van winkels (o.a. winkelcentrum), scholen, BSO, openbaar vervoerverbindingen en uitvalswegen A4, A12 en A13.
Indeling:
Begane grond:
Entree via de keurige voortuin, ruime hal, meterkast , royale tuingerichte woonkamer met open moderne keuken. De keuken in lichte kleurstelling is voorzien van diverse inbouwapparatuur o.a. vierpits gasfornuis, koel-vriescombinatie, combi-magnetron, afzuigkap en een vaatwasser.
Vanuit de woonkamer toegang naar de tussenhal met net toilet met fonteintje.
Keurig verzorgde achtertuin, ideaal op de zon gelegen, met toegang naar een ruime aparte berging welke is voorzien van elektra.
Eerste verdieping:
Overloop met trapopgang naar tweede verdieping, ruimte bergkast, twee ruime slaapkamers aan de voorkant van de woning. Nette badkamer voorzien van een douche, wastafel, bad, radiator en een tweede toilet.
Ruime slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast aanwezig.
Tweede verdieping:
Overloop. Zeer royale zolderverdieping welke voorzien is van twee dakkapellen. Twee ruime slaapkamers. Opstelplaats CV- combiketel. Bergruimte achter de knieschotten aanwezig.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1969;
- Grotendeels voorzien van dubbel glas;
- Verwarming en warm water via C.V. combiketel;
- Ruime berging aanwezig;
- Keurig onderhouden en verzorgde woning;
- Fraai aangelegde voor- en achtertuin;
- Woning is gelegen in een rustige buurt;
- Asbest- en ouderdomsclausule van toepassing;
- Niet bewonersclausule van toepassing;
- Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is een uitnodiging tot het doen van een bod. Ondanks het feit dat deze informatie met zorg is samengesteld, kunnen er geen rechten aan worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-Aankoopmakelaar in. Uw NVM-Aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-Aankoopmakelaars vindt u op Funda.nl
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,388
- Year of construction
- 1969
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 388 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- DELFT R 2059
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 75 m² (14.07 metre deep and 5.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
- Public parking
© 2001-2026 funda