This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-andel/huis-oude-dijk-65/44451559/

Oude Dijk 659956 PB Den AndelDen Andel
€ 250,000 k.k.
Description
OPKNAPPER!
Zoek je een VRIJSTAANDE WONING met alle VOORZIENINGEN OP DE BEGANE GROND, een mooie LANDELIJKE LIGGING en zie je het zitten om zelf de handen uit de mouwen te steken? Dan is deze woning in het gezellige Den Andel, met VRIJ UITZICHT over de landerijen aan zowel de voor- als achterzijde, absoluut het bekijken waard!
Kijk voor een volledige presentatie met full HD foto's, video, 360 graden foto's en de plattegrond
op oudedijk65denandel.nl
Op deze site kun je ook de brochure inzien en alle beschikbare informatie van de woning opvragen.
Indeling:
Je komt binnen aan de achterzijde in het "klompenhok"/de entree met toegang tot de centrale hal, vanuit hier heb je toegang tot de verschillende vertrekken en de verdieping. De ruime, lichte, sfeervolle woonkamer van ruim 22m² is gesitueerd aan de straatzijde, waar je vanuit je "luie" stoel vrij uitzicht hebt over de landerijen in zuidelijke richting. Aan de tuinzijde tref je de keuken met eenvoudige keukeninrichting en zicht op de tuin. Terug in de centrale hal met trapopgang is er toegang tot het toilet, de badkamer met ligbad/douchecombinatie en wastafel en tot slot de slaapkamer van ruim 16m² op de begane grond.
Verdieping: De verdieping is middels een vaste trap bereikbaar vanuit de centrale hal en bestaat uit een kleine overloop met toegang tot de 3 eenvoudige, afgetimmerde, slaapkamers van resp. ca. 6, 7,5 en ruim 12m². De twee kleine slaapkamers liggen in elkaars verlengde en zijn eenvoudig samen te voegen tot 1 ruime slaapkamer van bijna 14m². De slaapkamers zijn gemeten op 1,5m hoogte i.v.m. de schuine kap.
Tuin: De tuin achter de woning vraagt om wat aandacht en zorg, maar biedt een prachtig vrij uitzicht richting het noorden, over de landerijen tot aan de dijk.
Bijzonderheden:
- OPKNAPPER!
- Verwarming en warmwater middels Intergas Kompakt HRE 28/24A uit 2025 (huur)
- Contract Energiewacht huur cv ketel wordt overgedragen aan de koper (€ 40,91, maandelijks opzegbaar)
- Vanuit "facetbestemmingsplan gebouwd erfgoed" (2021) ligt de woning in een karakteristiek gebied
- Projectnotaris Bosscher en Janssens Notarissen
- Er is geen Lijst van zaken en NVM Vragenlijst aanwezig
- De 'niet zelf bewoningsclausule', asbestclausule en 'as is, where is clausule' worden opgenomen in de koopovereenkomst, alsmede het artikel 'uitsluiting aansprakelijkheid executeur'.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,174
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1898
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Plot size
- 479 m²
- Volume in cubic meters
- 415 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE 28/24A (gas-fired combination boiler from 2025, to rent)
Cadastral data
- BAFLO H 841
- Cadastral map
- Area
- 479 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 285 m² (15.00 metre deep and 19.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda