This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-bosch/appartement-postelstraat-15/43089712/

Eye-catcherVolop luxe, een dakterras en een parkeergarage midden in het centrum!
Description
Verborgen achter een karakteristieke gevel aan de Vughterstraat in het bourgondische hart van 's-Hertogenbosch, schuilt een woning die je verwachtingen ruimschoots overtreft. Een unieke, luxe maisonnette van maar liefst 263 m² woonoppervlak, verdeeld over vier woonlagen, met ruimte, rust en comfort in overvloed en dat allemaal midden in het bruisende hart van ’s-Hertogenbosch.
Deze woning vertelt twee verhalen. Aan de ene kant heb je uitzicht op de levendige Vughterstraat, waar het Bossche stadsleven aan je voeten ligt. Aan de andere kant vind je de entree aan de Postelstraat, waar je in alle rust thuiskomt en je auto veilig in je eigen inpandige garage parkeert.
Zodra je binnenkomt, valt het op: dit is een huis met karakter én allure. Op de begane grond is er genoeg ruimte om maar liefst drie auto’s te parkeren. Ook vind je hier een aparte studio met eigen badkamer, pantry, toilet én toegang tot de patio. Perfect als werkruimte, praktijk aan huis of gastenverblijf. Maar misschien trekt de trap naar boven je nog meer: want daar begint het échte woonverhaal.
De woonkeuken is het eerste hoogtepunt. Luxe uitgevoerd, voorzien van een kookeiland, moderne apparatuur en volop ruimte voor lange diners of gezellig ontbijtjes. Vanuit de keuken stap je via een paar treden omhoog naar de opkamer, die op zijn beurt weer doorloopt naar een woonkamer die letterlijk en figuurlijk groots voelt.
De woonkamer van ca. 75 m² is een plek waar alles klopt. Authentieke houten balken, een sfeervolle gashaard, grote raampartijen en een serene rust die je niet verwacht midden in de stad. Binnen is het stil, behaaglijk en ruimtelijk. Je hebt hier een aparte werkplek, een riante eethoek en een fijne zithoek, allemaal in één open geheel dat toch intiem voelt. En terwijl het leven buiten doorgaat, kijk jij via de forse ramen uit over de Vughterstraat, een plek waar historie en levendigheid elkaar ontmoeten.
Een echte blikvanger in de woning is het licht gevulde trappenhuis, met een grote lichtstraat die daglicht tot diep in het huis brengt. De trap leidt naar boven waar je meerdere slaapkamers vindt, evenals een badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel. Op de bovenste verdieping is er nog een bergzolder, ideaal voor de opslag van spullen of misschien maak je hier nog wel een extra slaapkamer van?
Stads wonen betekent vaak concessies doen aan buitenruimte, maar hier niet. Deze woning beschikt over niet één, maar twee buitenruimtes. Op de begane grond is er een beschutte patio die direct grenst aan de slaapkamer. En dan is er nog het dakterras, een zeldzaam pluspunt in de binnenstad. Slim verdeeld in twee niveaus, met ruimte voor een loungebank én een lange eettafel, geniet je hier van het buitenleven met uitzicht op de stad. De elektrische zonwering zorgt voor schaduw wanneer nodig en de privacy maakt deze plek ideaal voor lange zomeravonden met vrienden.
Wat dit huis zo bijzonder maakt, is de perfecte balans tussen het karakter van een monumentaal pand en het comfort van moderne techniek. Overal zie je doordachte details: maatwerk kasten, hoogwaardige materialen, perfecte afwerking. Dubbele beglazing, goede isolatie, vloerverwarming, en natuurlijk de luxe van een inpandige garage voor meerdere auto’s, een unicum in de binnenstad.
De ligging? Onverslaanbaar. Je woont letterlijk in het hart van ’s-Hertogenbosch, op steenworp afstand van de Parade, het Noord Brabants Museum, talloze restaurants, cafés, winkels en boetiekjes. Tegelijkertijd voelt deze woning als een oase van rust, alsof je de drukte achter je laat zodra je de drempel aan de Postelstraat over stapt.
En vergeet de bereikbaarheid niet: het Centraal Station ligt op loopafstand en ook uitvalswegen richting de A2 en A59 zijn met de auto snel te bereiken. De Bourgondische levensstijl van de stad, gecombineerd met het comfort en de luxe van deze woning, zorgen ervoor dat je nooit meer weg wilt.
Belangrijk om te weten:
- Luxe stadswoning in het hart van ’s-Hertogenbosch;
- Gelegen aan de Vughterstraat, woonadres en ingang is aan de Postelstraat;
- Inpandige garage met plek voor drie auto’s;
- Intercom en entree middels vingerscan;
- Moderne, lichte gietvloer op de eerste en tweede verdieping;
- Sfeervolle gashaard en karakteristiek balkenplafond;
- Riant dakterras;
- Separate studio (of kantoor/praktijkruimte) op de begane grond met pantry, douche, toilet en buitenruimte;
- Het betreft een appartementsrecht, de maandelijkse VvE bijdrage is € 114,37;
- Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,924
- Status
- Under offer
- VVE (Owners Association) contribution
- € 114.37 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1890
- Specific
- Listed building (national monument)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 263 m²
- Other space inside the building
- 50 m²
- Exterior space attached to the building
- 66 m²
- Volume in cubic meters
- 1,035 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 3 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR combiketel (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH G 7351
- Sun terrace
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 3 cars
- Periodic contribution
- Yes (€ 114.37 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda