This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-bosch/appartement-sculptuur-4/80814396/

Description
Sculptuur 4 | Studio met terras | EKP Den Bosch
Compacte studio van 36 m² met een slim ontwerp: dankzij de mogelijkheid om een slaapverdieping te realiseren (plafond is circa 4 meter hoog) haal je verrassend veel wooncomfort uit dit appartement. Volledig uitgerust met een complete keuken en badkamer, klaar om in te trekken zodra de bouw is afgerond. De keuken wordt voorzien van een kiezelgrijs keukenmeubel voorzien van een inductie kookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelvriescombinatie en afzuigkap. De badkamer wordt tot het plafond betegeld en voorzien van een wastafelmeubel, inloopdouche, toilet en aansluiting voor de wasmachine.
Het terras van 8 m² op het zuiden ligt lekker in de zon.
In het souterrain beschik je over een ruime berging. Praktisch én fijn.
EKP, de nieuwe stadswijk van Den Bosch
Je woont midden in een creatieve, levendige omgeving die volop in ontwikkeling is. Horeca, werkplekken voor ondernemers en dagelijkse voorzieningen komen allemaal samen in deze voormalige PostNL-locatie, die wordt omgetoverd tot bruisende stadswijk. De kunstacademie St. Joost School of Art & Design geeft het gebied al jaren een creatieve ziel.
Alles wat Den Bosch te bieden heeft ligt om de hoek: de historische binnenstad, het Centraal Station en culturele hotspot Tramkade zijn binnen een paar minuten op de fiets bereikbaar. Kijk voor meer informatie over de locatie op ekp-denbosch.nl
Praktische informatie
- Verwachte oplevering najaar 2027.
- Het betreft een contractovername.
- Aanpassingen zijn niet meer mogelijk in verband met de voortgang van de bouw.
- Voorlopig energielabel A+
- Op de woning rust een zelfbewoningsplicht.
- De woning is beschikbaar voor kopers met een gezamenlijk bruto jaarinkomen van maximaal € 72.000 (1,5× modaal).
- Alle gebuikte beelden zijn Artist impressies.
Een unieke kans!
Dit appartement biedt alles voor een starter!
Neem contact op met Veerhuis Wonen Makelaars voor meer informatie.
Nieuwsgierig naar ons aanbod: volg ons op Instagram @veerhuis_wonen_makelaars
Deze tekst is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare informatie. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Wijzigingen, druk- en typefouten voorbehouden. Voor de exacte voorwaarden en technische omschrijving verwijzen wij naar de officiële projectdocumentatie en de koopovereenkomst.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 290,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,056
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2027
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 36 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 160 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, and elevator
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, district heating, complete floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- Geothermal heating and district heating
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH I 2794
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and parking garage
© 2001-2026 funda