This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-bosch/huis-kraanvogellaan-57/43122550/

Eye-catcherEngelen: Instapklare, duurzame, vrijstaande woning met 6 slaapkamers
Description
Aan de Kraanvogellaan in Engelen staat deze royale vrijstaande woning die uitblinkt in ruimte, comfort en duurzaamheid. Met maar liefst zes slaapkamers, een extra kamer op de begane grond, een moderne woonkeuken, een grote badkamer en een fijne tuin met volop privacy heb je hier alles in huis om heerlijk te wonen. Dankzij de oprit met garage, 36 zonnepanelen en de ligging vlak bij natuur, scholen en uitvalswegen, is dit een unieke plek waar luxe en gemak samenkomen.
De Kraanvogellaan ligt in het dorp Engelen, een fijne, kindvriendelijke omgeving vlak bij de stad ’s-Hertogenbosch. Je woont hier tussen het groen, met natuurgebieden als het Engelermeer, de Haverleij en De Moerputten binnen handbereik. Ook de uitgestrekte polders richting Heusden en de Maas liggen dichtbij. Voor sport en ontspanning kun je terecht op golfbaan De Haverleij, de tennis- en voetbalvelden van Engelen, of gewoon in je eigen tuin. Supermarkt en basisscholen liggen op korte loopafstand en met de auto rijd je in enkele minuten naar winkelcentrum De Helftheuvel en/of Vlijmen. De woning ligt op 6 kilometer van het centrum van ’s-Hertogenbosch en bovendien ben je via de nabijgelegen uitvalswegen zo op weg richting de A59 en A2.
Begane grond
Via de ruime, lichte hal met moderne toiletruimte, meterkast en trap naar boven kom je binnen in een heerlijk lichte woonkamer. De royale L-vormige living heeft aan de voorzijde/ zijkant een sfeervol zitgedeelte met grote ramen en een open haard, die voor extra warmte en gezelligheid zorgt. Aan de zijkant van de woning bevinden zich 2 gezellige erkers. De houten vloer geeft de ruimte een warme uitstraling.
Aan de achterzijde vind je de eethoek met plaats voor een grote tafel, direct grenzend aan de keuken en met openslaande deuren naar de tuin. Vanuit hier heb je ook toegang tot een extra kamer die perfect dienst kan doen als werkkamer of speelkamer.
De moderne woonkeuken is een echte blikvanger. Dankzij het kook- en spoelschiereiland met bar is het de ideale plek om samen te koken, borrelen of ontbijten. De keuken is uitgerust met hoogwaardige Miele-apparatuur, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een combi stoomoven- oven, combi oven magnetron, geïntegreerde koffieapparaat, een wijnklimaatkast, vaatwasser, koelkast en een Quooker-kraan. De gietvloer en de openslaande deuren naar de tuin maken het geheel compleet.
Aangrenzend aan de keuken ligt de ruime bijkeuken met inbouwkasten, momenteel ingericht als sportruimte, met deur naar de tuin en toegang tot de garage. Deze beschikt over een op afstand bedienbare roldeur. De garage is tevens bereikbaar via de oprit naast het huis.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping kom je via de ruime overloop bij vier slaapkamers, de badkamer en een separate toiletruimte.
Aan de voorzijde liggen twee fijne slaapkamers, waarvan één met balkon. Aan de zijkant van de woning bevindt zich de royale (ouder)slaapkamer met eveneens een balkon en toegang tot een aparte kastenkamer. Vanuit deze kamer bereik je ook de grote badkamer, die is voorzien van een ligbad, douche, dubbele wastafel, toilet, bidet en radiator. Dankzij het raam geniet je hier van natuurlijk daglicht.
Op de overloop is nog een tweede toiletruimte met fonteintje en een praktische berging.
Vanuit de badkamer is de bergzolder bereikbaar met de cv-installatie, aansluitingen voor wasapparatuur en een dakraam.
Tweede verdieping
Ook de tweede verdieping biedt volop ruimte met twee grote slaapkamers. De vijfde slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. En de zesde slaapkamer aan de achterzijde heeft een eigen douche en wastafel.
Buitenleven
De tuin is een heerlijke, groene oase met strakke hagen, bomen en beplanting die zorgen voor veel privacy. Bij de bijkeuken bevindt zich een overkapping met lichtkoepel, perfect voor schaduw of beschutting. Op het grote terras is ruimte genoeg voor zowel een eettafel als een loungeset. Het kunstgrasveldje maakt het een fijne speelplek voor kinderen.
Verder is er een langgerekte berging, ideaal voor fietsen of tuingereedschap.
De voortuin is fraai aangelegd met hagen en leilindes, en via de oprit – geschikt voor 3 tot 4 auto’s – bereik je zowel de garage, de geheel af te sluiten achtertuin als de entree van de woning.
Bijzonderheden
* Vrijstaande woning
* Moderne woonkeuken met luxe Miele-apparatuur
* Extra kamer op de begane grond (werk-/speelkamer)
* Maar liefst zes slaapkamers
* Grote, complete badkamer
* Oprit en inpandige garage
* Fraaie tuin met veel privacy
* 36 zonnepanelen
* Gelegen nabij natuurgebieden en sportfaciliteiten
* Ideaal ten opzichte van uitvalswegen en voorzieningen
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,075,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,996
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 269 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 452 m²
- Volume in cubic meters
- 1,072 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bidet, double sink, bath, toilet, shower, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Hr-toestel Trendline HRC30 CW6 II (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH R 1900
- Cadastral map
- Area
- 452 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 81
Floorplans 4
© 2001-2025 funda




















































































