This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-burg/huis-gerritslanderdijkje-33/89683077/

Gerritslanderdijkje 331791 NA Den BurgVerspreide huizen De Koog en het Duingebied
€ 595,000 k.k.
Description
Een unieke kans voor liefhebbers van rust, ruimte en een eigen visie!
Op deze bijzondere plek aan het Gerritslanderdijkje ontvouwt zich de zeldzame kans om een eigen droomhuis te realiseren op een royaal perceel van 3.200 m² eigen grond. De huidige woning die op het perceel staat is sterk verouderd, waardoor de focus volledig ligt op de toekomst: een woning die u geheel naar eigen inzicht en woonwensen kunt vormgeven, passend bij deze unieke locatie.
Stelt u zich een eigentijdse, duurzame woning voor, ingepast in het Texelse landschap. Grote raampartijen met uitzicht over het groen, meerdere terrassen waar u de zon van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat kunt volgen, en een directe verbinding tussen binnen en buiten. Hier ontstaat een plek waar rust, ruimte en natuur samenkomen.
Het perceel is gelegen nabij het Nationaal Park Duinen van Texel én natuurlijk het Noordzeestrand. De omgeving kenmerkt zich door weidse vergezichten, rust en natuur, terwijl Den Burg met alle voorzieningen op circa 2,5 km afstand ligt. Een perfecte plek voor wie droomt van een uniek project op een van de mooiste locaties op Texel.
Het perceel heeft de bestemming ‘Wonen’. Zie voor de (bouw)voorschriften ook het bestemmingsplan in de brochure.
Het royale perceel biedt daarnaast volop mogelijkheden voor het creëren van een droomtuin op maat. Dankzij de ruime opzet is er plek voor meerdere terrassen, een grote siertuin, een moestuin of boomgaard.
Dit is een zeldzame mogelijkheid om op Texel een droomplek te creëren op een uitzonderlijke locatie!
Wilt u een kijkje nemen bij deze interessante locatie? Maakt u dan gerust een afspraak om eens te komen kijken! De oplevering zal in overleg geschieden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 11,442
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 52 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 3,200 m²
- Volume in cubic meters
- 200 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
Cadastral data
- TEXEL T 599
- Cadastral map
- Area
- 3,200 m²
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 29
© 2001-2026 funda




























