This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-haag/appartement-convivastraat-82/89694935/

Eye-catcherPrachtig volledig gerenoveerd dubbel bovenhuis! Energielabel A
Description
Convivastraat 82
Wij mogen u aanbieden een prachtig gerenoveerd dubbel bovenhuis gelegen in een rustige straat.
Deze woning is net volledig onder handen genomen en op alle vlakken gerenoveerd!
* nieuwe kunststof kozijnen rondom voorzien van HR++ beglazing
* nieuwe CV ketel en radiatoren (intergas 2025)
* nieuwe keuken met Bauknecht apparatuur (vaatwasser, combi oven, grote koel vries, inductie kookplaat)
* nieuwe badkamer met inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en designspiegel (incl verwarming)
* nieuwe vloeren en plinten
* volledig geïsoleerd en dus nu met Energielabel A
* nieuwe electra en leidingwerk
Indeling:
Entree op straatniveau. Hal, entree met meterkast, trap naar de eerste etage. Hier bevindt zicht de leuke woonkamer-eetkamer met aan de achterzijde de luxe open keuken en een balkon over de gehele breedte. De woonkamer is voorzien van een nieuw plafond met inbouwspots met dimmer. Luxe apart toilet op de overloop. Trap naar de tweede etage, hier bevinden zich 2 goede slaapkamers en de luxe nieuwe badkamer. Verder is hier nog toegang tot een ruime geïsoleerde vliering in de hal.
Wat u verder wilt weten;
* eigen grond
* luxe afwerking
* actieve VvE met bijdrage van € 167,- per maand
* voorgevel schilderwerk en goten is reeds opdracht gegeven voor herstel vanuit de VVE
* niet bewoond door eigenaar clausule
* overdrachtsbelasting clausule van toepassing
* projectnotaris Dirk Jan Blok uit Gouda
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 342,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,757
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 167.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1931-1944
- Type of roof
- Combination roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 255 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- DEN HAAG AI 10323
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 167.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda