This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-haag/huis-van-speijkstraat-223/43333063/

Van Speijkstraat 2232518 GB Den HaagZeeheldenkwartier
€ 598,000 k.k.
Description
Op zoek naar een multi functioneel pand in het populaire Zeeheldenkwartier? In dit compacte herenhuis kun je wonen en werken onder 1 dak. De parterre is voor meerdere doeleinden geschikt bijvoorbeeld voor werken aan huis of een praktijkruimte. Het bovenhuis heeft een zeer lichte woonkamer met open keuken en 3 slaapkamers op de 2e etage.
Gelegen in het gewilde Zeeheldenkwartier om de hoek van diverse winkeltjes en restaurants, meerdere openbaar verbindingen en op fietsafstand van het levendige centrum van Den Haag.
Indeling:
entree op de begane grond, ruime hal met toegang naar zowel de bedrijfsruimte als het bovenhuis.
Van Speijkstraat 225: bedrijfsruimte (momenteel ingericht als woonruimte)
gang met modern vrijdragend toilet met fonteintje. Ruimte aan de voorzijde ingericht met eenvoudig keukenblok voorzien van 4 pits inductiekookplaat, afzuigkap, oven en keukenboiler. Door de keuken opstelling is de functie van de pui aan de voorzijde vervallen. Ruimte aan achterzijde voorzien van airco unit met doorloop naar ruime badkamer met inloopdouche, brede wastafel, handdoekradiator en opstelplaats wasmachine en 50 liter boiler.
De achterzijde is afgesloten en heeft geen raampartijen.
Van Speijkstraat 223: het bovenhuis
Vaste trap vanuit de hal naar de 1e etage. Overloop met toilet. Lichte, ruime L-vormige woonkamer met vaste kast en open keuken aan achterzijde. Keukenopstelling in U vorm met kunststof blad, breed 6 pits RVS fornuis met oven, afzuigkap, vaatwasser, RVS koel/vriescombinatie en 10l keukenboiler.
Vaste trap naar de 2e etage. Overloop met 3e toilet. Ruime, hoge hoofdslaapkamer aan achterzijde met dakkapel.
Tussengelegen badkamer met royaal ligbad, inloopdouche, wastafel in blad, kantelraam en opstelplaats wasmachine.
2e slaapkamer aan voorzijde. 3e slaapkamer aan voorzijde met luik naar vliering bereikbaar middels vlizotrap. De vliering heeft een klein dakraam, veel bergruimte en dient als opstelplaats voor de CV ketel.
Bijzonderheden
- Het pand heeft 2 huisnummers maar is niet kadastraal gesplitst
- Gelegen op eigen grond in beschermd stadsgezicht Zeeheldenkwartier
- De parterre betreft een multifunctionele bedrijfsruimte welke voor meerdere doeleinden is geschikt
- Rondom voorzien van houten kozijnen met deels dubbel glas
- Verwarming en warm water bovenwoning middels cv combi ketel Remeha, geplaatst in 2024
- Verwarming parterre middels CV en airco, warm water via elektrische boilers
- Volgens opgave vorige verkoper zijn het dak en alle dakgoten in 2011 geheel vernieuwd
- In de koopakte zullen de ouderdoms-, materialen en niet zelf bewoond clausules worden opgenomen
- Oplevering op korte termijn mogelijk
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 598,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,496
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Plot size
- 54 m²
- Volume in cubic meters
- 487 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 3 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, 2 sinks, and bath
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, skylight, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE Z 2694
- Cadastral map
- Area
- 54 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
© 2001-2026 funda