This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-haag/huis-vinkensteynstraat-80/44450259/

Eye-catcherVerrassend tussenherenhuis met 4 slaapkamers en een zonnige tuin!
Description
Vinkensteynstraat 80 te Den Haag – Valkenboskwartier
Modern splitlevel herenhuis in klassieke stijl met 4 slaapkamers, een erker aan de woonkamer, een 12 meter diepe achtertuin met sfeervolle overkapping en op de begane grond een plafondhoogte van bijna 7 meter met hoge ramen en een vide naar de woonkamer.
Deze unieke woning ligt op loopafstand van de winkels en horeca van de Weimarstraat en het Regentesseplein en openbaar vervoer (tram 3, 4, 12 en bus 23). Met de fiets ben je met 10 minuten in het centrum of op het strand.
Indeling:
Entree; hal met meterkast; modern vrijdragend toilet met fonteintje; ruime woon-/eetkeuken met plafondhoge ramen van bijna 4 meter en een vide van bijna 7 meter naar de woonkamer; moderne open keuken v.v. inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, kokendwaterkraan, oven, combi-oven, koelkast, vriezer en vaatwasser; schuifpui naar de zonnige achtertuin op het zuidoosten met houten berging en overkapping (gazebo) met nog tot in de avond zon.
1e verdieping; overloop; woonkamer met erker, ingebouwde boekenkast en een speelse vide naar de keuken; klein trappetje naar de werk-/slaapkamer met kastenwand.
2e verdieping: overloop; toilet met fonteintje; achterzij(slaapkamer); achterslaapkamer met kastenwand; moderne badkamer met wastafelmeubel met dubbele waskom en een inloopdouche met regendouche; wasruimte met opstelplaats wasmachine en droger; voorslaapkamer met Frans balkon.
Bijzonderheden:
- erfpacht eeuwigdurend afgekocht
- bouwjaar 2002
- woonoppervlakte 129m2
- perceeloppervlakte 115m2
- keuken met een plafondhoogte van bijna 4 meter
- tuin op het zuidoosten
- heerlijke overkapping/gazebo
- verwarming d.m.v. combiketel (Remeha Tzerra ’13)
- WTW-installatie (Orcon Ecomax ’19)
- geheel woning v.v. HR++ glas
- zonnepanelen 9 stuks met 2,75kWp (huur)
- energielabel A
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 715,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,543
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (split-level residence)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 115 m²
- Volume in cubic meters
- 525 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- 'S-GRAVENHAGE AM 8241
- Cadastral map
- Area
- 115 m²
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 64 m² (11.91 metre deep and 5.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage