
Description
NIEUW TE KOOP!!!
H.A. Lorentzstraat 16 te Den Helder
Starters opgelet! Appartement op eerste woonlaag.
Dit leuke appartement heeft dankzij de grote raampartijen en het doorzonkarakter een heerlijk lichte uitstraling en een ruimtelijk, luxe loftgevoel. In het modern ingerichte woongedeelte zijn verschillende functies gecombineerd: hier kun je ontspannen, eten, slapen en douchen. De keuken bevindt zich bij binnenkomst in de hal en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal zijn ook het toilet en de tweede slaapmogelijkheid bereikbaar.
Een extra pluspunt zijn de twee balkons aan de voor- en achterzijde, beide met zicht op veel groen. Het balkon aan de voorzijde ligt op het noordwesten en is een fijne plek om aan het einde van de dag te genieten. Het balkon aan de achterzijde ligt op het zuidoosten.
Een verrassend appartement met veel licht en twee buitenruimtes, ideaal voor de starter die op zoek is naar een eerste eigen plek.
--------
De H.A. Lorentzstraat 16 te Den Helder wordt aangeboden met een richtprijs van € 197.500 k.k. Een bezichtiging vraagt u gemakkelijk aan via onze website of Funda. Kies de datum en tijd die beschikbaar is en plan je afspraak rechtstreeks bij onze agenda in.
--------
De H.A. Lorentzstraat 16 is gelegen in Tuindorp-west. Vanaf de woning zijn het stadscentrum met voorzieningen en het openbaar vervoer goed aan te lopen. Sportfaciliteiten zoals het Heersdiep en sporthal sportlaan met Padel en Pilates liggen op korte afstand van het appartement.
INDELING:
entree appartementencomplex met centrale hal en trappenhuis. Trap naar beneden voor berging. Eén trap omhoog voor het appartement.
Entree appartement, centrale hal met meterkast en direct de keuken met diverse apparatuur en balkon achterzijde, vanuit de hal toegang tot het moderne toilet, de slaapkamer en de woonruimte. De woonruimte biedt een balkon aan de voorzijde, een slaapmogelijkheid aan de achterzijde met daar ook de badkamer.
Souterrain biedt een ruime berging. Hier aansluitingen voor witgoed en de CV ketel.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 197,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,657
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 109.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 54 m²
- External storage space
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 177 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- DEN HELDER E 8770
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 4 m² (4.00 metre deep and 1.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 109.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda