This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-helder/appartement-javastraat-52/80934854/

Description
Heerlijk ruim appartement op de 3e (bovenste) verdieping met meerdere balkons en een garage voor de auto.
Entree aan de Javastraat met een portiek met videofoon installatie. De lift of natuurlijk de trap brengt je naar de 3e etage.
Toegang tot het appartement. Hal met meterkast en het keurige toilet met vrijdragend closet en fontein.
Doorzon woonkamer met veel lichtinval door de raampartijen. Sfeervolle gashaard, gestuukte wanden en een mooie houten vloer. Schuifpui vanuit de woonkamer naar de mooie serre en een open balkon.
De open keuken bevindt zich aan de achterzijde in hoekopstelling. Ingebouwd zijn de koelkast, afzuigkap, elektrische kookplaat, elektrische oven en vaatwasser. Praktische bijkeuken waar de opstelling staat voor het witgoed. In een aparte technische ruimte staat de CV ketel.
Er zijn twee slaapkamers waarvan één met een vaste kastenwand. Hiertussen in nog extra bergruimte met kasten. Aan de voorzijde ook nog twee balkons. De badkamer is keurig netjes en ingedeeld met een douchecabine, whirlpool, 2e vrijdragend toilet en wastafelmeubel.
Aan de achterzijde van het appartementencomplex bevindt zich de garage. Deze is voorzien van een elektrische deur ('20) en extra bergruimte doordat er een entresol is aangebracht.
De Vereniging van Eigenaren regelt het o.a. onderhoud van het gebouw. Hiervoor betaal je per maand € 240,=.
Qua locatie ideaal gesitueerd, op loopafstand van het centrum maar ook van het ziekenhuis en het Timorpark.
Laat je verrassen door de ruimte en de mogelijkheden.
Het appartement wordt aangeboden met een richtprijs van € 475.000,- k.k.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,992
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 240.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired from 2006, in ownership)
Cadastral data
- DEN HELDER E 9392
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 240.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda