This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/den-helder/appartement-langestraat-1-f/89707495/

Langestraat 1-F1781 PK Den HelderSluisdijk
€ 399,500 k.k.
Description
Wonen midden in de bruisende binnenstad met alle voorzieningen letterlijk voor de deur?
Dit prachtige 4-kamerappartement ligt aan de zonnige zijde van het complex. De woning is gelegen op de 3e verdieping welke te bereiken is via een lift of via het trappenhuis. De ligging van het complex is zeer centraal met winkels en uitgaansmogelijkheden zoals theater, bioscoop, restaurants en cafés op loopafstand.
Indeling: entree, hal met meterkast, toiletruimte en toegang tot de inpandige berging, de woonkamer, de slaapkamers en de badkamer. De woonkamer is ruim, heeft veel lichtinval en is uitgevoerd met nette laminaatvloer. Aansluitend aan de woonkamer tref je een zonnig balkon. Je zit hier geweldig uit de wind door de sluitbare glaspanelen en wanneer je deze openschuift zit je het grootste deel van de dag heerlijk in de zon. Dat maakt het appartement in dit complex uniek. Vanaf het balkon heb je prachtig uitzicht over de halve stad. De gesloten keuken is ingericht met L-vormig keukenblok voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Dit appartement is uitgevoerd met 2 riante slaapkamers (zie de tekening) en nog een 3e ruime inpandige kamer, die in de praktijk als logeerkamer of als mooi ruim kantoor gebruikt kan worden. Er is een mooie ruime badkamer aanwezig voorzien van douche, wastafel, 2e toilet en bidet. Alles is hier netjes betegeld.
Het appartement bevat een ruime inpandige berging. Deze is voorzien van een extra buitendeur die in de gang vlak bij de lift uitkomt.
Grijp deze buitenkans met beide handen vast en maak een afspraak voor een bezichtiging.
De servicekosten bedragen € 378,22 per maand
Het appartement wordt aangeboden met een richtprijs van € 399.500,- k.k.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,874
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 378.22 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 420 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired from 2023, in ownership)
Cadastral data
- DEN HELDER E 9940
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 378.22 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda