Sold
- 153 m²living area
- 309 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- April 2, 2026
- Date of sale
- April 22, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Wonen in de populaire Wijniastraat, maar dan zónder te hoeven klussen? Dan is dit je kans! Deze instapklare hoekwoning staat op een royaal perceel van 300+ m² en heeft alles in huis voor comfortabel en zorgeloos wonen. De grote woonkeuken van deze uitgebouwde woning vormt het bruisende hart van de woning, perfect voor lange avonden tafelen en gezelligheid. De praktische bijkeuken en berging zorgen voor volop opbergruimte en gemak in het dagelijks leven. Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een moderne badkamer. Via de vaste trap bereik je de zolder, een volwaardige extra verdieping welke beschikt over een extra slaap- of studeerkamer. Met energielabel B woon je hier bovendien niet alleen comfortabel maar ook nog eens energiezuinig! Buiten wacht een sfeervolle overkapping waar je heerlijk kunt ontspannen, ongeacht het seizoen. De tuin gelegen op het Zuidoosten is zonnig en biedt daarnaast volop ruimte en privacy. En met twee eigen parkeerplaatsen is ook aan praktisch comfort gedacht!
Indeling
Entree; toilet, vaste trap naar de eerste verdieping. Vanuit de hal loop je door naar de royale woonkamer, die dankzij schuifdeuren in directe verbinding staat met de uitgebouwde open keuken. Dit zorgt voor een ruimtelijk en licht geheel, met de mogelijkheid om de ruimtes van elkaar af te scheiden wanneer gewenst. De keuken/eetkamer is v.v. een lichtstraat, waardoor er extra natuurlijk licht naar binnen valt! De woonkamer, de keuken als ook het zijportaal hebben vloerverwarming, dit zorgt voor extra comfort en een aangename temperatuur in deze leefruimtes. Aangrenzend aan de keuken bevindt zich de bijkeuken die v.v. witgoedaansluitingen. Vanuit de bijkeuken heb je vervolgens toegang tot de berging, wat zorgt voor een praktische en efficiënte indeling.
Eerste verdieping
Op de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee zijn voorzien van een vaste kast. Daarnaast is er een praktische badkamer v.v. een inloopdouche, toilet, wastafelmeubel en vloerverwarming.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is te bereiken via een vaste trap. Op deze verdieping heb je toegang tot extra bergruimte en een ruime slaapkamer, welke is v.v. een dakkapel. Tevens is hier de CV ruimte v.v. de Remeha Tzerra Ace Matic (2025, eigendom) welke geschikt is voor een koppeling met een hybride warmtepomp.
Tuin
De tuin is ruim, deels betegeld en er is ook zeker ook veel groen aanwezig. Direct vanuit de keuken/eetkamer stap je via een schuifpui naar buiten, waar je een gezellig zitje hebt. Achterin de tuin bevindt zich bovendien een overkapping, waar je heerlijk en beschut kunt zitten!
Bijzonderheden
- Bouwjaar: 1964
- Perceeloppervlakte: 309 m2
- Woonoppervlakte: 153 m2
- Ruim uitgebouwde leefkeuken met diverse inbouwapparatuur
- Begane grond grotendeels v.v. vloerverwarming
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping
- Extra slaapkamer en bergruimte op zolder
- Fraai aangelegde achtertuin met overkapping
- Remeha Tzerra Ace Matic (2025, eigendom)
- 12 zonnepanelen (2022)
- V.v. Energielabel B
- Aanvaarding in overleg
- Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,451
- Year of construction
- 1964
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 153 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 309 m²
- Volume in cubic meters
- 545 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, rolldown shutters, flue, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace Matic (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- DINKELLAND O 3581
- Cadastral map
- Area
- 309 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 78 m² (13.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,265x
Viewed
24x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood