This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/deventer/appartement-assenstraat-57/44456136/

Assenstraat 577411 JS DeventerCentrum
€ 675,000 k.k.
Eye-catcherLuxe benedenwoning in monumentaal pand hartje Deventer
Description
RUSTIG WONEN MET ALLURE IN HET HISTORISCHE CENTRUM VAN DE STAD!
Nabij de mooiste pleinen van Deventer, het Grote Kerkhof en de Brink (een van de mooiste pleinen van Nederland!) en op steenworpafstand van de IJssel met het Welle-pad ligt deze zeer ruime en sfeervolle benedenwoning in een prachtig Rijksmonumentaal stadspand. De appartementen in dit fraaie pand zijn in 2019 gerealiseerd. Het pand is van binnen compleet gestript en opnieuw opgebouwd met behoud van de authentieke elementen. De buitenzijde is volledig gerestaureerd en in authentieke staat hersteld.
Intern is de woning nieuw met het karakter en sfeer van eind 1800. Bij de renovatie zijn luxe en duurzame materialen gebruikt waarbij de woning zeer goed is geïsoleerd.
Achter de benedenwoning bevindt zich een overdekt terras (loggia) en een gezamenlijke binnentuin. Op de gezamenlijke achterplaats is een fietsberging, met uitgang naar de Kleine Overstraat (recht van overpad).
Indeling:
Statige centrale hal en toegang tot de woning.
Entree, hal met fraaie stuc-ornamenten, CV-ruimte, berging, toilet met vrij hangend closet en fonteintje. Aan de voorzijde van het pand is de grote woonkamer van ca. 40 m² met schouw en prachtig ornamenten plafond gesitueerd. De tweede woonkamer aan de achterzijde wordt gebruikt als biljartkamer met tevens een schouw en ornamenten plafonds. Deze kamer is multifunctioneel te gebruiken als werkkamer / thuiswerkplek / slaapkamer of eetkamer en heeft een pantry geplaatst in een prachtige stijlvolle vaste-kastenwand. De gehele begane grondvloer is voorzien van een fraaie, massieve eiken parketvloer gelegd in visgraatmotief. In de voorkamer is een glazen plaat in de vloer aanwezig met een doorkijkje naar de keuken in het souterrain.
Souterrain:
Met een gietijzeren spiltrap is deze indrukwekkende ruimte te bereiken met prachtige gewelven met bijzondere zandstenen pilaren. Vanuit de hal/overloop zijn de twee slaapkamers te bereiken waarvan één met toegang tot het overdekte terras (tuinkamer) met restanten van een oude waterput. De drie bergkasten bieden veel bergruimte. Een toilet met vrij hangend closet en fonteintje. De zeer ruime, chique badkamer met bubbelbad, inloopdouche en dubbele wastafel met meubel is comfortabel.
De grote woonkeuken met luxe keukenopstelling is voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur.
De keuken, badkamer en hal zijn voorzien van vloerverwarming.
Kortom een uniek, prachtig, instapklare benedenwoning!
Bijzonderheden:
-De woning is compleet voorzien van dubbele beglazing met HR++ glas (deels 3 dubbel glas);
-Compleet voorzien van nieuwe installaties met een domotica systeem;
-CV HR-combiketel 2019;
-Alle muren zijn glad gestuukt;
-Nieuwe plafonds met isolatie;
-Alle buitenmuren zijn geïsoleerd;
-Paneeldeuren door de gehele woning;
-Uitstekende staat van onderhoud (schilderwerk in 2026 uitgevoerd);
-Bijdrage aan de VVE (Vereniging van eigenaren) ca. € 298,- per maand.
De bijdrage VVE wordt gebruikt voor o.a.:
-Opstalverzekering.
-Glasverzekering.
-Schoonmaak algemene ruimtes.
-Buitenonderhoud van de woning (o.a. schilderwerk).
-Onderhoud van de algemene ruimtes.
-Reservering groot onderhoud (o.a. dak, dakgoten, trappenhuis, verlichting, etc.)
Woonoppervlakte: ca. 228 m²
Inhoud: ca.753 m³
Aanvaarding: in overleg
Voor meer informatie over deze woning, neem een kijkje in de verkoopbrochure.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,961
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 298.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1880
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains and listed building (national monument)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 228 m²
- Volume in cubic meters
- 753 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 5 stories
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER E 13359
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 298.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance