
Description
Vorstelijk wonen! Dat doe je in deze geweldige penthouses met fenomenaal uitzicht. De woonoppervlakte die je tot je beschikking hebt, is het grootste van allemaal en bedraagt maar liefst circa 167m². Jouw penthouse heeft naast een groter balkon voor ook nog een extra balkon achter.
Beter dan dit wordt het niet! Dit is het grootste penthouse van allemaal! Hoge ramen maken het uitzicht fenomenaal. Met de schuifdeuren open geniet je vanaf het vroege voorjaar van een kop verse koffie in de zon; binnen of op je balkon. Je hebt alle ruimte voor die luxe keuken met kookeiland die je altijd al wilde. Daarachter is een berging annex wasruimte. Via de gang kom je bij de drie slaapkamers en beide badkamers waarvan er één en suite is. Ook is er een afzonderlijk toilet.
Mag het nog luxer? Op de veertiende verdieping (bnr. 39) vind je de special van dit type. Dit penthouse is qua indeling vergelijkbaar met type F en heeft daarbij nog een tweede balkon aan de achterzijde. Ook is het balkon aan de voorzijde aanzienlijk groter, wat jouw woonbeleving er nog mooier op maakt!
KENMERKEN TYPE F:
- Bouwnummer 39, 41, 43
- Woonoppervlakte van circa 167 m2
- Aantal slaapkamers: 3
- Inclusief sanitair en tegelwerk
- Situering: 14e t/m 16e verdieping
- Buitenruimte: balkon, bouwnummer 39 (type F1) heeft een extra balkon achter én een groter balkon voor
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,125,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,737
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2024
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 167 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Volume in cubic meters
- 484 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 double sinks, bath, and 2 toilets
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and sliding door
- Located at
- 16th floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- DEVENTER A 123
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking garage and resident's parking permits
© 2001-2026 funda