This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/deventer/huis-blikakker-24/43006040/

Description
Welkom aan de Blikakker 24 te Deventer! Een huis als dit kom je zelden tegen. Origineel van vorm, verrassend in indeling en met vrijstaande garage en parkeerplaats voor twee auto's op eigen terrein. Deze vrijstaande woning is gelegen in de groene en geliefde woonwijk 'Het Essenerveld' is gebouwd in 1991 en met het volledige woonprogramma op de begane grond én twee extra (slaap)kamers en tweede badkamer boven, is dit een plek die zich moeiteloos aanpast aan elke levensfase. De woning heeft 12 zonnepanelen en wordt omringd door een onder architectuur aangelegde tuin met meerdere terrassen. Het geheel maakt een verzorgde indruk!
Locatie
De woning is gelegen in de gewilde en kindvriendelijke wijk 'Het Essenerveld' op korte afstand van de natuurgebieden van De Bannink en Oxe met volop fiets- en wandelmogelijkheden in de bossen en op de landerijen. Diverse basisscholen, winkelcentra en ook sportfaciliteiten (voetbal, hockey, tennis, zwemmen en schaatsen) zijn vlakbij gelegen. De bereikbaarheid is prima te noemen met de aansluiting Deventer-Oost op de A1 en NS-station Colmschate alsmede bushaltes voor stads- en streekvervoer in de directe nabijheid.
Indeling
Begane grond: overdekte entree in hal met garderobe, meterkast, ruime berging met opstelplaats voor wasapparatuur en CV ketel, toiletruimte en trapopgang. De ruime en lichte living is tuingericht en heeft een schuifpui naar zonneterras en ramen voorzien van zonwering. De Open keuken is uitgerust met: een keramische kookplaat, koelkast, vaatwasser en close-in-boiler. Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. De slaapkamer met aangrenzende badkamer v.v. inloopdouche en badkamermeubel is vanuit de hal te bereiken. De begane grond is grotendeels v.v. comfortabele vloerverwarming in combinatie met heteluchtverwarming en heeft een natuurstenen vloer.
1e Verdieping: ruime overloop met ruimte voor werk/hobbyruimte. Hier zijn nog een tweetal ruime slaapkamers, beide met schuifwandkasten en daarnaast een tweede badkamer met douche, toilet en wastafel. Deze verdieping is in zijn geheel uitgerust met een laminaatvloer.
2e verdieping: middels vlizotrap te bereiken bergzolder.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 1991
• Woonoppervlakte: 111 m²
• Inhoud: 422 m3
• Perceeloppervlakte: 424 m²
• Unieke vrijstaande woning
• Slaapkamer en badkamer op de begane grond
• Garage en parkeerplaats voor twee auto's op eigen terrein
• Onder architectuur aangelegde tuin met meerdere terrassen
• Bouwjaar CV ketel 2016 (eigendom)
• Energielabel B
Aanvaarding: in overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,459
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Pyramid hip roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 424 m²
- Volume in cubic meters
- 422 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, washstand, shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Alarm installation, skylight, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- Hot air heating and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- DEVENTER M 2386
- Cadastral map
- Area
- 424 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Parking place and detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 33
© 2001-2025 funda
































