This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/deventer/huis-brink-16/44450105/

Description
Wij bieden u te koop aan het pand gelegen aan Brink 16 te Deventer. Het is een pand met een fantastische uitstraling gelegen in het hart van het historische centrum van Deventer op het mooiste plein van Nederland “De Brink”. Het betreft een rijksmonument met een karakteristieke gevel met uitstekende ontwikkelmogelijkheden.
Het pand is uiterst interessant voor een belegger / investeerder, aangezien het reeds casco is én een omgevingsvergunning is verleend voor de realisatie van een vakantieappartement (voor 8 personen) en 4 reguliere appartementen.
Het pand is tevens geschikt voor andere invulling, zoals horeca, een ambachtelijk bedrijf of gewoon om er zelf te gaan wonen. Een combinatie hiervan uiteraard ook (binnen de geldende bestemmingsmogelijkheden).
• Indeling (conform omgevingsvergunning):
- Kelder:
multifunctionele ruimte 4 bergingen, opstalplaats voor fietsen, technische ruimte voor het vakantieappartement en overige ruimte. Totaal ca. 145,5 m²
- Begane grond + entresol:
Vakantie-appartement voor 8 personen: woonkamer, eetkamer, keuken, drie badkamers met douche en toilet, vier slaapkamers, twee separate toiletten, totaal ca. 199,1 m²
- 1e verdieping: twee appartementen
app. 1: woonkamer, open keuken, slaapvetrek, badkamer, toilet, technische ruimte, bergruimte, totaal ca. 56,8 m²;
app. 2: woonkamer, open keuken, twee slaapkamers, badkamer, toilet, technische ruimte / berging, totaal ca. 79,7 m²
- 2e verdieping: een appartement
app. 3: woonkamer, open keuken, twee slaapkamers, badkamer, toilet, technische ruimte, berging, totaal ca. 93,1 m²
- 3e verdieping: een appartement
app. 4: woonkamer, slaapkamer, badkamer, toilet, technische ruimte / berging, vliering: totaal ca. 71,1 m²
• Bijzonderheden:
- Totaal circa 645 m2 ontwikkelpotentieel
- Verleende omgevingsvergunning aanwezig.
- Rijksmonument
- Subsidiemogelijkheden voor onderhoud
- "as is, where is" – clausule van toepassing
• Oplevering: per direct mogelijk
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,950
- Year of construction
- 1620
- Specific
- Renovation project and monumental building
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 500 m²
- Other space inside the building
- 145 m²
- Plot size
- 230 m²
- Volume in cubic meters
- 2,135 m³
Layout
- Number of rooms
- 15 rooms (10 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 7 bathrooms and 4 separate toilets
- Bathroom facilities
- 7 showers and 7 toilets
- Number of stories
- 4 stories and a basement
- Facilities
- Flue
Energy
- Energy label
- Not available
Cadastral data
- DEVENTER E 8423
- Cadastral map
- Area
- 230 m²
- Paid parking
© 2001-2026 funda