
Charles Rochussenstraat 57424 GJ DeventerHet Fetlaer en Spijkvoorder Enk
Sold under reservation
€ 409,000 k.k.
Description
De gevel springt subtiel naar voren en naar achteren. Het lijkt een klein gebaar, maar het doet veel. Aan de voorzijde ontstaat er vanzelf privacy bij de voordeur. Achter juist het tegenovergestelde: daar is de hoek volledig in glas uitgevoerd, waardoor een verticale lichtschacht ontstaat die doorloopt van de woonkamer tot hoog in de nok.
In Het Fetlaer, een fijne hoek van de Vijfhoek, staat deze tweelaagse tussenwoning uit 2003. Geen doorgaand verkeer, wel alles dichtbij. En ondertussen helemaal bij de tijd: volledig geïsoleerd, A++ glas en in 2024 voorzien van een warmtepomp en 8 zonnepanelen. Dit heeft geresulteerd in een energielabel A++.
Binnen merk je het direct. De vide en de glazen hoek werken samen en trekken het daglicht diep de woning in. Het voelt ruimtelijk. Beneden ligt de zithoek aan deze lichte zijde, een plek waar het licht gedurende de dag verandert en blijft verrassen.
De begane grond is rustig en logisch ingedeeld. Een doorlopende PVC-vloer met hieronder vloerverwarming verbindt de ruimtes. Aan de voorzijde de keuken: licht van kleur en voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Boven grenzen twee slaapkamers aan de afgesloten vide. Geen overlast van geluid, wel zicht op de ruimte en het licht van beneden. De derde kamer ligt aan de achterzijde. De badkamer is modern en fris, met een inloopdouche, wastafelmeubel en hangend toilet. De voeten blijven heerlijk warm dankzij de vloerverwarming. Op de overloop is een berging met plek voor de wasapparatuur en de cv-ketel.
De achtertuin ligt op het westen en pakt de zon precies op het juiste moment. Aan de woning een veranda met glazen dak inclusief zonnescherm, waardoor je hier al vroeg in het jaar buiten zit. Achterin een berging en een achterom. Daarnaast word je samen met de buren mede-eigenaar van de achterliggende tuin én een eigen parkeerplaats.
Scholen, winkels, de Scheg en de A1 liggen dichtbij. En wie naar buiten wil, staat zo in het open landschap.
Een huis waarin architectuur en licht samen iets onverwachts doen.
Algemene informatie:
- bij de woning hoort een eigen parkeerplaats, nummer 52;
- jaarbijdrage van €256,96 (2025) voor onderhoud van de gezamenlijke binnentuin (mandelig gebied);
- alle slaapkamerramen zijn voorzien van horren. Daarnaast beschikken de slaapkamers aan de achterzijde ook over screens;
- deze woning heeft een eigen internetpagina waarop alle relevante informatie te vinden is. Als je de brochure downloadt, kom je automatisch op deze pagina. Als je toegang wilt krijgen tot de afgeschermde documentatie, kan je een verzoek voor het wachtwoord indienen via ons kantoor.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 409,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,173
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 98 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 162 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, partial floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Ace 28c CW4 (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER L 5484
- Cadastral map
- Area
- 162 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DEVENTER L 5487
- Cadastral map
- Area
- 1 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 55 m² (11.20 metre deep and 6.02 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda