This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/deventer/huis-jacob-catslaan-3/43147575/

Description
Op een leuke plek, aan een rustige zijstraat van de Zwolseweg, staat deze ruime tussenwoning met vier slaapkamers. Hier hoor je de vogels fluiten en de ganzen overvliegen naar de IJssel, waar je binnen no time lopend bent. Of bij het Nieuwe Plantsoen, waar je heerlijk kan zonnen, uitwaaien of picknicken. Uiteraard kan dit ook in je eigen achtertuin gelegen op het zuidoosten. Voor kinderen is het hier ook een echt fijne plek, op loopafstand van de basisschool en kinderopvang en ook zijn er diverse leuke plekjes om te spelen.
Je woont op korte fietsafstand van de binnenstad, het NS station en de supermarkt.
Bij binnenkomst kom je via de hal met toilet in de doorzon woonkamer. Vanuit de hal is ook de kelder bereikbaar, ideaal als extra bergruimte of provisiekelder. Aan de voorzijde is een leuke erker. Grote ramen aan weerszijden van de kamer zorgen voor veel lichtinval. De dichte keuken ligt aan de achterzijde en heeft een eenvoudige opstelling met gasstel, oven en koelkast. Ook de aansluiting voor de wasmachine is hier te vinden. Het warme water wordt geregeld via een boiler. Vanuit de keuken én vanuit de woonkamer is er een deur naar de achtertuin. Zet bij mooi weer alles open en laat de zwoele zomertemperaturen binnen komen. Fijn barbecueën met vrienden op het terras en tot laat op de dag genieten van het zonnetje door de fijne zonligging op het zuidoosten. De achterzijde van de woning is uitgevoerd in onderhoudsarm kunststof. Er is verder nog een stenen berging voor de fietsen en een achterom.
De verdieping heeft twee royale slaapkamers, waarvan die aan de voorzijde voorzien is van een balkon, en een kleinere slaapkamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. De eenvoudige badkamer heeft een douche en een wastafel.
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier is een royale vierde slaapkamer met dakkapel en een ruime berging waar ook de cv-ketel hangt. Onder de schuine zijden is veel bergruimte.
Bijzonderheden:
- er is een bouwkundig rapport van de woning aanwezig
- de woning wordt verkocht via het 'as-is-where-is' principe
- deze woning heeft een eigen internetpagina waarop alle relevante informatie te vinden is. Als je de brochure downloadt, kom je automatisch op deze pagina. Als je toegang wilt krijgen tot de afgeschermde documentatie, kan je een verzoek voor het wachtwoord indienen via ons kantoor.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,333
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 137 m²
- Volume in cubic meters
- 391 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER A 5591
- Cadastral map
- Area
- 137 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 43 m² (8.48 metre deep and 6.39 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 48
© 2001-2025 funda















































