This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/deventer/huis-radstakeweg-21/80967360/

Description
Altijd al willen wonen in de Zwolse Wijk in Deventer, waar statige herenhuizen het straatbeeld vormen? Dan heb jij geluk, want er komt zo’n prachtig huis voor jou vrij. Met een erker, glas-in-lood, paneeldeuren en prachtige gestucte plafonds ademt deze woning aan de Radstakeweg 21 historie.
De woning is gebouwd in 1912, staat op een perceel van 164 m² en heeft een gebruiksoppervlakte wonen van 117 m². In 2020 zijn een aantal vernieuwingen aangebracht. Zo zijn een deel van de ramen en de dakgoten vernieuwd en is het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. Ook beschikt de woning over 10 zonnepanelen. Tegelijkertijd is de sfeer in huis door de vele karakteristieke details historisch en uniek gebleven.
Wonen in de Zwolse Wijk betekent wonen dicht bij de IJssel én het gezellige centrum van de Hanzestad. De schilderachtige rivier ligt op een steenworp afstand en is de perfecte plek voor een wandeling door de uiterwaarden. Op de fiets ben je binnen vijf minuten bij het station van Deventer of sta je midden op de bruisende Brink. Ook voorzieningen als supermarkten, scholen en opvang vind je in de buurt.
Pluspunten
- Wonen in een herenhuis met unieke details
- Dakgoten vernieuwd en deel ramen vervangen (2020)
- Schilderwerk buitenzijde uitgevoerd in 2020
- 10 zonnepanelen (2019)
- Tonzon vloerisolatie begane grond (2021)
- 4 slaapkamers
- Dicht bij de IJssel en het centrum
Begane grond
Als je bij deze woning aankomt lopen, valt meteen het statige karakter op, onder andere door het prachtige buitenwerk en de kenmerkende erker met glas-in-lood. Je komt binnen via de entree, waar je de meterkast, de trap naar de eerste verdieping, toegang tot de kelder en het toilet vindt. Vanuit de hal bereik je zowel de woonkamer als de keuken.
De lichte woonkamer, met de erker aan de voorkant, is een heerlijke plek om tot rust te komen of gezelschap te ontvangen. Aan de achterkant van de woning bevindt zich het eetgedeelte, met openslaande deuren naar de tuin. In de zomer betrek je de tuin zo gemakkelijk bij je woning. De hoge, gestucte plafonds geven het geheel een zeer charmante sfeer en ook de twee schouwen dragen hier zeker aan bij.
Zoals kenmerkend is voor de bouwperiode, vind je in dit herenhuis een dichte keuken. Hier is alles aanwezig om lekker voor je gasten te koken, van een inductiekookplaat en oven tot een koelkast en vaatwasser.
Eerste verdieping
De eerste verdieping heeft een ruime overloop met een handige trapkast. Vanaf hier heb je toegang tot twee slaapkamers en de badkamer. De badkamer is tien jaar geleden vernieuwd en uitgerust met een wastafelmeubel, tweede toilet, inloopdouche én een heerlijk ligbad. Na een drukke dag is het hier dus goed ontspannen.
Beide slaapkamers zijn heerlijk licht en ruim, en voorzien van handige vaste kasten. Ook op deze verdieping is de historie voelbaar en zichtbaar, dankzij de elegante paneeldeuren en de slaapkamers die gesierd worden door prachtige gestucte plafonds.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt ruimte aan nog eens twee fijne slaapkamers, beide voorzien van een Velux-dakraam dat zorgt voor voldoende lichtinval. Achter de knieschotten vind je extra opbergruimte. Op de overloop vind je de omvormer voor de zonnepanelen.
Buitenruimte
De groene achtertuin op het zuidoosten biedt volop mogelijkheden: lekker wakker worden met het ontbijt in de ochtendzon en een terras om een fijne zitplek te creëren waar je ’s middags met een goed boek kunt neerstrijken.
De tuin heeft een handige achterom en een aanbouw met opstelplaats voor de cv-ketel (Intergas, 2021). In de berging achter in de tuin kun je je fietsen stallen en
tuinspullen opbergen.
Deze informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,701
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1912
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 164 m²
- Volume in cubic meters
- 483 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired from 2021, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER A 3503
- Cadastral map
- Area
- 164 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda